سوپر باول قرار دادن یک توقف به چهار سال کاهش بینندگان با برآورد 99.9 میلیون نفر به تماشای Kansas City Chiefs دوباره به شکست San Francisco 49ers در آنچه که سالانه بیشتر به تماشای تلویزیون رویداد سال است.

نیلسن شرکت گفت: بینندگان دوباره کمی از 98.5 میلیون که به تماشای در سال 2019. یک بازی هیجان انگیز است که شامل یک سه ماهه چهارم باز گشت و دو تیم است که در میانهی شب در بازی نهایی به تازگی به احتمال زیاد کمک درایو منافع عمومی.

سوپر باول بینندگان شده بود به آرامی فرسایش پس از اوج خود در سال 2015 زمانی که 114.4 میلیون نفر به تماشای یک خطر ناک پایان بین میهن پرستان جدید انگلستان و سیاتل Seahawks.

با اندازه گیری یک سوپر باول MVP پاتریک Mahomes نبود بزرگترین ستاره در زمین — نه با یک شات.

حاصل کار دو تیم نشان می دهد مجری جنیفر لوپز led تمام شخصیت با 2.2 میلیون فعل و انفعالات در Twitter, Facebook و Instagram به گفته نیلسن. ستاد کارفرمایی Mahomes بالا بود بازیکن با 514,000 فعل و انفعالات.

اوج لحظه آمد فقط در پایان halftime show starring لوپز و شکیرا نیلسن گفت.

فاکس تخمین زده می شود که یکشنبه بازی تا به حال 102 میلیون بیننده در کل زمانی که افرادی که در جریان بازی از طریق Verizon یا تماشا بر روی Fox Deportes, اسپانیایی-زبان شبکه در نظر گرفته شود. حاصل کار دو نمایش تا به حال 103 میلیون بیننده روباه گفت.

فاکس همچنین گفت که 23.7 میلیون نفر به تماشای این قسمت از “نقاب خواننده” پس از بازی در چه چیزی است که همیشه پرطرفدار تلویزیون شکاف زمان.

دیوید Bauder یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im