Jefferson Davis مجسمه برداشته شده از Kentucky state capitol

یک مجسمه از Jefferson Davis حذف شد از گنبد کنتاکی وزارت امور خارجه کنگره در روز شنبه پس از یک پانل رای به حذف این رقم است.

این کمیسیون که دارای قدرت بیش از آنچه که مجسمه نشان داده شده در ساختمان, رای 11-1 روز جمعه به حذف مجسمه دیویس رهبر کنفدراسیون در طول جنگ داخلی.

تبلیغات

12-پا سنگ مرمر مجسمه – در اصل قرار داده شده در برجک در سال 1936 به درخواست ایالات دختران کنفدراسیون – منتقل خواهد شد به Jefferson Davis, سایت تاریخی, لگزینگتون هرالد رهبر گزارش شده است. این سایت در شهرستان تاد که در آن دیویس متولد شد.

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear (D) آن را به نام “یک روز تاریخی در کشورهای مشترک المنافع.”

“آن زمان گذشته برای این رای و برای این اقدام” Beshear گفت. “اما آنچه که از آن به این معنی است که ما یک کمی نزدیک تر به راستی که تیم کنتاکیکه هر کودکی که قدم به این کنگره احساس خوش آمدید و هیچ یک از آنها را باید برای نگاه در یک نماد و یک مجسمه که مخفف اسارت از اجداد خود.”

این حرکت در میان فشار برای حذف مجسمه مؤتلفه ارقام زیر اعتراضات گسترده بیش از دهها و خشونت پلیس. چند قانونگذاران دموکرات در معرفی قوانین این هفته برای حذف 11 مؤتلفه مجسمه از کنگره پس از اعتراض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>