هند موسسه فن آوری (IITs) در روز چهارشنبه تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن مشترک آزمون ورودی پیشرفته (JEE-پیشرفته) در ذهن نگه داشتن زمان covid-19 بحران است.

IIT دهلی نو به سازماندهی موسسه JEE-پیشرفته 2020 گفت: آزمون برنامه ریزی شده برگزار می شود در تاریخ 17 مه به تعویق افتاده است و خواهد بود موکول پس از JEE-اصلی آزمون ورودی که caters به بیش از یک میلیون دانش آموز.

از طریق JEE-Advanced 23 IITs ارائه پذیرش برای دوره های لیسانس که منجر به یک لیسانس یکپارچه کارشناسی ارشد یا کارشناسی-کارشناسی ارشد و دو رشته در علوم و یا معماری.

JEE است که از دو لایه سیستم آزمون برای ورود به دانشگاه های مهندسی. در حالی که JEE-نتایج اصلی استفاده می شود برای ورود به صدها نفر از دانشگاه های مهندسی در سراسر کشور IITs استفاده از آن به عنوان یک تست غربالگری و بالا 150,000 داوطلبان موفق به اجرای آزمون دیگری به نام JEE-پیشرفته برای آنها.

در 18 مارس, مرکز اعلام کرده بود به تعویق افتادن JEE-اصلی و سپس مداوم هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) امتحانات هیئت مدیره برای کلاس X و XII.

در میان دیگر بالا, امتحانات دانشگاه گرانت کمیسیون ملی واجد شرایط آزمون (خالص) برای انتخاب اساتيد دانشگاه آزمون ورودی شورای ملی برای مدیریت هتل امتحانات ورودی از شورای تحقیقات کشاورزی (ICAR) و شورای علمی و روابط صنعتی (CSIR) بیش از حد شده است موکول به دلیل شیوع کروناویروس.

در ضمن بیش از 12 میلیون دانش آموز مشغول به تحصیل تا کلاس هشتم تحت CBSE خواهد بود به طور خودکار ارتقا به درجه بعدی بر اساس یک اطلاعیه توسط توسعه منابع انسانی (HRD) وزارت روز چهارشنبه.

برای کلاس های نهم و یازدهم دانش آموزان ترویج شود و بر اساس عملکرد سالانه خود را در کلاس.

“با در نظر گرفتن این وضعیت با توجه به covid-19 من توصیه CBSE برای ترویج تمام دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های من به هشتم به بعد درجه” گفت: HRD وزیر رامش Pokhriyal.

“دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های نهم و یازدهم خواهد بود ارتقا به کلاس بعدی/کلاس مبتنی بر مدرسه ارزیابی از جمله پروژه های دوره ای آزمون ها و امتحانات ترم انجام شده تا کنون,” او گفت:.

کلاس X و کلاس دوازدهم امتحانات هیئت مدیره انجام خواهد شد هنگامی که به وضعیت عادی.

وزارت بود با صدور بخشنامه به تمام آموزش و پرورش تنظیم و CBSE به تعویق انداختن امتحانات و ارزیابی مقالات را برای زمان مورد نیاز برای حفظ احتیاط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de