دهلی نو:هند موسسه فن آوری (IITs) در روز چهارشنبه تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن مشترک آزمون ورودی پیشرفته (JEE-پیشرفته), خیمه خود کنکور نگه داشتن در ذهن زمان Covid-19 بحران است.

IIT دهلی نو به سازماندهی موسسه JEE-پیشرفته 2020 گفت: ورود برنامه ریزی شده برگزار می شود در 17 مارس به تعویق افتاده است و خواهد بود موکول پس از JEE-اصلی آزمون ورودی که caters به بیش از یک میلیون دانش آموز.

از طریق JEE پیشرفته 23 IITs در سراسر کشور عرضه و پذیرش در مقطع کارشناسی دوره منتهی به یک لیسانس یکپارچه کارشناسی ارشد یا کارشناسی-کارشناسی ارشد و دو رشته مهندسی و علم, یا معماری.

JEE است که از دو لایه سیستم آزمون برای ورود به دانشگاه های مهندسی. در حالی که JEE نتایج اصلی استفاده می شود برای ورود به صدها نفر از دانشگاه های مهندسی در سراسر هند IITs استفاده از آن به عنوان یک تست غربالگری و بالا 150,000 داوطلبان موفق به اجرای آزمون دیگری به نام JEE-پیشرفته برای آنها. موفق نامزدهای دریافت یک تماس از 23 IITs برتر دانشکده های مهندسی در کشور است.

در 18 مارس اتحادیه دولت اعلام کرده است که تعویق JEE-اصلی و CBSE امتحانات هیئت مدیره. چندین ایالت را نیز به تعویق افتاد و خود را در کلاس 12 هیئت مدیره و ارزیابی روند. پس از کلاس 12 عملکرد تاثیر مستقیم در JEE برق و پس از آن در JEE-پیشرفته چنین تصمیم گیری شد یک ضرورت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im