“زمانی که هر مصيبتى اولین چیزی که به بیرون رفتن هنر است می گوید:” Jayachandran Palazhy معاصر رقصنده و مدیر هنری Attakkalari مرکز جنبش هنر, Bangalore. اگر چه Attakkalari به حالت تعلیق در کلاس های زیر را در سراسر کشور Covid-19 مستند این گروه به سرعت اعلام کرد که ” مرکز بسته شده است اما این جنبش همچنان ادامه دارد.’ Attakkalari اتصال خود را آنلاین کلاس های رقص آغاز شد, Facebook Live و Instagram زندگی می کنند.

“سازمان جهانی بهداشت (WHO) با اشاره به این که جداسازی و مرتبط با استرس جسمی و روانی و افسردگی در حال رفتن به یکی از بزرگترین مشکلات پس از قفل فراز و اجتماعی فاصله می گوید:” Jayachandran توضیح داد که چرا این مهم است که به نگه داشتن ذهن و بدن سالم و تنظیم شده.

Attakkalari رایگان جلسات آنلاین کمک به مردم برای دریافت برخی از ورزش n فضای محدود موجود در خانه های خود. تنها یک 8×8 پا در فضا مورد نیاز است با یک حصیر. تمرینات طراحی شده برای مناسب را در یک فضای کوچک در حالی که ترکیب قلبی و عروقی حرکت می کند مجموعه ای به موسیقی لذت بخش. “هنگامی که شما حرکت می کند شما احساس وجد آمدیم” اشاره Jayachandran. “همچنین کمک می کند تا مردم برای اتصال. جالب است که یک جامعه آنلاین است که در حال حاضر در اطراف تشکیل جلسات. بیش از معرفی بالا هنری استانداردهای ما قصد داریم به معرفی حرکات ساده که جذاب به مردم عادی.” این حرکات آسان برای انجام و می تواند به گنجانیده شود به روال خود را.

ترکیبی از روال

دو جلسات روزانه, حاضر, معاصر, رقص, یوگا, تناسب اندام, آموزش Kalaripayattu و رقص بالیوود. مدرسان شامل Jayachandran Hemabharathy پالانی, Attakkalari را تمرین مدیر; مربی تناسب اندام Harihara Palani; و ارشد رقصنده, Anindita Ghosh — همه آنها اجرای کلاس ها از خانه های خود. Kalaripayattu جلسات Sreerag به زودی شروع خواهد شد به عنوان رقص بالیوود توسط Sonia Soni و پیلاتیز جلسات Akshata Joshi.

شعار کل پروژه اتصال با نفس خود را’. نفس یا “پرانا’ می گوید Jayachandran اساس تمام زندگی خود را. “از آن زمان به تمرکز بر روی نفس خود را تقویت و خود را جشن می گیرند تنفس و حرکت خود را,” او می گوید و اضافه کرد که کلاس ها را توضیح دهد “نحوه اتصال ذهن و بدن خود را با rewiring بدن خود را از طریق مجسمه سازی در فضا و زمان خود را با نفس از طریق بدن خود را.”

Jayachandran همچنین اشاره می کند که جلسات آنلاین برش در سراسر موانع و مرزهای فیزیکی و سیاسی و جغرافیایی و زبانی و جنسیتی. “ما مردم ایران در مکزیک و بسیاری از کشورهای اروپایی و بسیاری از نقاط هند” او می گوید. “زمانی که من ابداع یک کلاس برای این جلسات آنلاین, من همچنین می توانید در مورد فکر می کنم چگونه شرکت کنندگان از نقاط مختلف جهان به آن پاسخ خواهد داد. من نه لزوما ارتباط با مردم محله من است.”

کسانی که می خواهند بیشتر از 30 دقیقه جلسه رایگان می توانید ثبت نام برای کلاس های آنلاین از طریق Attakkalari اتصال صفحه وب. “ما نیاز به کار کردن برنامه ای برای دیدار با هزینه” Jayachandran اشاره می کند. “ما باید برای پیدا کردن وسیله ای برای پرداخت به کارکنان و پرداخت اجاره. ما حدود 25 کارکنان. رقصندگان نیاز به تدبیر راه هایی برای ایجاد فرصت های خروج از مشکلات!”

در ضمن Attakkalari خود ادامه می دهد به طور منظم در کلاس های خود را برای دیپلم دانش آموزان با استفاده از زوم برنامه که کمک می کند تا معلمان برای پیگیری از دانش آموزان است. وجود دارد که 20 نفر از دانش آموزان در حال حاضر دسته ای که در ادامه به حضور در این کلاس ها از خانه های خود.

“رقص یک زبان جهانی ما معمولا می گویند. من می خواهم در حال حاضر می گویند دیجیتال, رقص است زبان جهانی می گوید:” Jayachandran اضافه کرد: “این سفر در سراسر جهان و… آن را یک جامعه مساوات طلبانه فضا است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به http://www.attakkalari.org/index.php?page=community-classes-2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im