جارد Spurgeon کلاه ترفند منجر وحشی گذشته Oilers

ادمونتون بومی Jared Spurgeon سه گل به ثمر رساند به عنوان مینه سوتا وایلد ادامه داد: تلاش خود را برای بازگشت به موقعیت حذفی با یک پیروزی 5-3 بیش از Oilers در شب جمعه در ادمونتون ،

کوین Fiala و کارسون Soucy نیز برای گل های وحشی که برنده دو راست.

Spurgeon به مینه سوتا اول آن سرب در 4-3 میدوی را از طریق دوره سوم که خود را پشت راکت ضربت وارد مخفیگاه آنان در خاموش مدافع آدم لارسون را چوب. Spurgeon به دست آورده طبیعی کلاه ترفند در اواخر بازی به ثمر رساند خود را 10 هدف به یک شبکه خالی است.

اولین هدف خود آمد و با 9:05 باقی مانده در دوره دوم و از آن ساخته شده 3-3. Spurgeon سیمی با کف دست زدن شات کردن پست و در.

بلوز 5 ستاره 1: David Perron گل تیم خود را پیشرو 24 هدف و مراجعه به سنت لوئیس تعقیب دالاس دروازه بان بن اسقف اولیه در غالب یک پیروزی است. اسقف های 2019 Vezina جایزه فینالیست شد, کشیده, just 4:45 به دوره دوم.

برونز 4 شعله های آتش 3: پاتریس برگرون به ثمر رساند دو گل و بازدید از بوستون خود را به دست آورده متوالی برنده شوید. برگرون به ثمر رساند تا 21 بار در 32 بازی پس از بازگشت از مصدومیت در دسامبر. 9.

رنجرز 5 طوفان 2: Mika Zibanejad تا به حال یک هدف و دو کمک و بازدید از نیویورک به ضرب و شتم Carolina. Artemi Panarin و رایان Strome هر حال یک هدف و کمک به رنجرز به دست آورد که برای بار هشتم در 11 بازی.

Blackhawks 2 شکارچیان 1: Alex DeBrincat به ثمر رساند در دوره سوم و اضافه کاری به تجمع میزبان شیکاگو گذشته نشویل. شیکاگو برنده برای دومین بار در نه بازی (2-5-2). نشویل بسته در عرض دو امتیاز دوم کنفرانس غرب وحشی-کارت نقطه.

نشینان 4, Red Wings 1: اردن Eberle تا به حال یک کلاه ترفند و میزبان نیویورک ضرب و شتم دیترویت به ضربه محکم و ناگهانی یک بازی موازنه در هواپیمای دوباله. بال قرمز شد اولین تیم در این فصل به حذف از حذفی مشاجره.

بهمن 1, اردک, 0: Pavel Francouz ساخته شده 26 موجب صرفه جویی در NHL shutout و بازدید از کلرادو ضرب و شتم آناهایم. J. T. Compher به ثمر رساند در دوره دوم کمک Francouz به پیروزی او پس از نهایی شدن 4 میلیون دلار دو سال تمدید قرارداد پیش از آن در روز.

به طور خلاصه: بوستون آزاد تا حقوق و دستمزد-کلاه فضای تجاری به جلو دیوید Backes — دو-زمان المپیک — به عنوان به خوبی به عنوان defenseman اکسل اندرسون و یک دور اول پیش نویس انتخاب به آناهایم برای جلو Ondrej Kase. … کلمبوس بال الیور Bjorkstrand است که انتظار می رود به کنار حداقل به مدت هشت هفته به دلیل شکستگی مچ پا و, این تیم را اعلام کرد. … وینیپگ به دست آورد مرکز کودی Eakin از وگاس برای 2021 دور چهارم انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>