دهلی نو:
در سراسر کشور داوطلبانه 14 ساعت خود قرنطینه ورزش-Janata حکومت نظامی – که قرار بود تنها برای روز یکشنبه در حال حاضر تبدیل به یک کامل قفل کردن در کشورهای مختلف افزایش نگرانی های متنوع برای 1.3 میلیارد جمعیت هند است.

یک حق شفعه از قفل کردن led مردم به سهام تا در موارد ضروری مانند مواد غذایی شیر هر چیزی و همه چیز که باید یک قفسه ارزش با وجود دولت درخواست تجدید نظر به ذخیره کردن محصولات.

نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه به آرامی درآورده سرخپوستان به “ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش covid-19 همه گیر بدون مهندسی وحشت اما بعد در شب قرار داده کامل قفل کردن در متحده گزارش موارد و مرگ و میر مرتبط با covid-19. ناآرامی های پس از مستند در میان بزرگترین دموکراسی جهان قابل مشاهده است.

25 سال کار در یک شرکت نرم افزاری می خواهد برای رفتن به شهر خانه خود را در Chandigarh به عنوان شرکت خود را بسته برای عملیات. “من تمام محاسبات به ترک دهلی نو و کار از شهر من. من نمی گرفتن تاکسی کسانی که در دسترس هستند شارژ سیرابی نرخ. پدر و مادر من نیز به تنهایی” او گفت:.

زن دیگری ترک کرده است و کار خود را در دهلی و می خواهد به ترک بمبئی در روز سه شنبه با دو بچه می شود یک زن خانه دار در حالی که تا coronavirus ترساندن حل و فصل کردن. “من در مواجهه با مشکلات عمده. جامعه در حال حاضر قفل شده است و با توجه به covid-19 بیمار مثبت نه متحده هستند

اجرای قوانین برای محدود کردن جنبش است. پروازهای وضعیت نیز یک مشکل است,” او گفت:.

“اجتماعی فاصله و خود قرنطینه با وجود بی اندازه اهمیت در حال حاضر ذاتا نابرابر در هزینه های بالقوه مزایا و تاثیر به مردم است. اقدامات اضطراری موقت هستند تلخ قرص حتی کشورهای در حال توسعه باید به” Ashish Bharadwaj, رئیس دانشکده بانکداری و امور مالی.

در حالی که شرکت های بزرگ شرکت ها در سراسر هند داده اند کارکنان خود را از سرنوشت از unorganised بخش مانند خانه کمک می کند, روزانه, دستمزد کارگران آویزان در تعادل می باشد. هند هنوز یک کشور در حال توسعه با یک تکه بزرگ از جمعیت “بیرون رفتن” به کار می کنند.

“این Janata حکومت نظامی بود و یک راه برای آماده سازی سرخپوستان برای یک مستند. آن را در لحظه ای ملایم بدون اشاره مهندسی وحشت. این ساعت در حال حاضر هشدار داد از دوران سخت و نیاز به تمرکز بر روی وظایف شهروندان” گفت: Sonali Chitalkar استادیار گروه علوم سیاسی, میراندا, خانه, دانشگاه دهلی.

در حالی که کشور در سراسر جهان در حال اجرای اقدامات برای کاهش سرعت گسترش coronavirus از ملی قرنطينه به تعطیلی مدارس برای مهر و موم کردن مرزها زمان تست به هند آمده است. “هند است که قادر به تحمل های کوتاه مستند اما ما نیاز به فکر کردن و عمل فراتر از آن – شاید دیگر مستند قریب الوقوع است در آینده نزدیک به دنبال جهانی تاج خونتان روند پست مرحله 2 از جامعه انتقال” Ashwajit سینگ مدیر عامل IPE جهانی و بین المللی و مشاوره بهداشت گفت.

تاثیر پیش بینی شده است در اکثر حاشیه رانده جمعیت هند و فقیر. حقوق بشر و سلامت اقتصاددانان به نام برای اطلاعیه مهم در اطراف اقتصادی بسته برای حمایت از این خاموش کردن و احیای اقتصادی. “این نه تنها باید پوشش روزانه شرط و کارکنان اما کسب و کار خانه است که حمایت خود را از کارکنان به طور منظم در طول این دوره گفت:” سینگ.

اما عظمت این بیماری همه گیر در حال وقوع است, روشن است که آن را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار فقیر و به حاشیه رانده شده که نشان دهنده نزدیک به دو سوم جمعیت هند. کارشناسان گفته اند که اکثر آنها مشغول به کار در بخش غیررسمی صورت خطر از دست دادن معیشت خود را. این تنها بیشتر اضافه کردن به خود را در مخمصه. “در این صورت اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به covid-19 فقیر بی خانمان و به حاشیه رانده شده هستند بیشتر در معرض خطر به دلیل تغذیه نامناسب و عدم رعایت بهداشت نزدیکی به مردم و قرار گرفتن در معرض سطوح است که ممکن است حمل عفونت” گفت: Poonam Muttreja مدیر اجرایی جمعیت بنیاد از هند (PFI).

“در یک پرجمعیت کشور مانند هند که در آن اکثریت فقیر زندگی در خوشه خانه های آن نیز بسیار دشوار است برای حفظ مورد نیاز استانداردهای بهداشت برای جلوگیری از covid-19. فقیر هستند و مضاعف در معرض خطر: به خود و دیگران آنها ممکن است ارتباط برقرار کردن با گفت Muttreja و اضافه کرد که آن را بسیار چالش برانگیز برای شهری فقیر زندگی در محله های فقیرنشین گاهی در یک اتاق مشترک با توالت به دنبال مشاوره در تمرین های اجتماعی فاصله محل کار از خانه خود و قرنطینه در صورت علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im