یاکوب Chychrun هدف آسانسور شغالها را به نفع خود بیش از Canadiens

یاکوب Chychrun به ثمر رساند tiebreaking قدرت-هدف بازی با یک دقیقه از چپ و آریزونا شغالها در صدر Canadiens 3-2 در مونترال در روز دوشنبه.

درک استپان و تیلور سالن نیز به ثمر رساند برای شغالها که قرار داده تا سه گل پاسخ داده نشده و پس از پایین رفتن 2-0 زود است. Antti Raanta ساخته شده 26 موجب صرفه جویی در.

جیک ایوانز و برندان گالاگر به ثمر رساند برای Canadiens که تا به حال برنده سه در یک ردیف. کری قیمت متوقف 31 عکس.

با جوئل Armia در جعبه برای hooking Chychrun ضرب و شتم قیمت با کف دست زدن شات از نقطه برای 12th خود را در این فصل است.

آریزونا به پایان رسید 1-6 با استفاده.

شغالها کاهش یافته بود هفت هشت.

با وجود مونترال قدرت-فرصت بازی این شغالها outshot این Canadiens 17-3 در دوره دوم. آریزونا شد پاداش با سالن اکولایزر در 16:36. سالن دارای 20 امتیاز در 23 بازی پس از پیوستن به آریزونا.

“وجود دارد 5-در-3s و پس از آن وجود دارد کامل دو دقیقه 5-در-3s با یک بیت از قدرت-بازی بازی های زمان دار در پایان” هال گفت. “کار خوب ما قاتلان. Raanta انجام یک کار فوق العاده.”

نشینان 5, پایتخت 3: Anthony Beauvillier به ثمر رساند و دو بار جاش بیلی بود و سه پاس گل و جزایر نیویورک نگهداری می شود الکس Ovechkin گیر در 698 اهداف شغلی در برنده شدن در واشنگتن است. با همه چشم ها در Ovechkin تلاش برای تبدیل شدن به هشتمین عضو NHL 700-هدف باشگاه نشینان شروع به پریدن کرد به یک 5-1 سرب و برگزار شد به دست پایتخت دوم متوالی مقررات دست دادن در خانه. واشنگتن نیز از دست داده مرکز Evgeny Kuznetsov به ترسناک به دنبال فوقانی بدن آسیب هنگامی که او crunched به تخته در دوره دوم.

آگهی 3, Panthers 1: جیمز ون Riemsdyk تا به حال یک هدف و کمک به کارتر هارت متوقف 30 عکس در بازگشت از آسیب و فیلادلفیا برنده در خانه یخ. تراویس Sanheim ایوان Provorov و کلود ژیرو هم گل فیلادلفیا است که 6-1-1 در هشت. آگهی بهبود یافته به 19-5-4 در خانه.

رعد و برق 2, آبی, کت 1: نیکیتا Kucherov به ثمر رساند گل دوم خود را از این بازی 31 ثانیه به اضافه کاری و بازدید از خلیج تمپا برنده هفتم آن راست.

Canucks 6 شکارچیان 2: یعقوب Markstrom متوقف 36 عکس و الیاس Pettersson و J. T. Miller هر حال یک هدف و کمک به رهبری ونکوور به پیروزی در خانه است. زاک MacEwen براندون ساتر, Jordie بن و جیک Virtanen نیز به ثمر رساند در یک شب Vancouvber بازنشسته اعداد سابق ستاره دانیل و هنریک Sedin.

تجارت: پیتسبورگ پنگوئن به دست آورد veteran به جلو Jason Zucker از مینه سوتا به پنگوئن’ top-شش رو به جلو گروه تکان خوردن آنها به عنوان آماده شدن برای یک postseason فشار. پیتسبورگ فرستاده جلو الکس Galchenyuk, defenseman چشم انداز Calen ادیسون و مشروط 2020 در دور اول پیش نویس انتخاب وحشی در ازای Zucker.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>