پلنگ به بازی متوالی بازی در خانه در لندن در فصل آینده

جکسون پلنگ را بازی متوالی بازی در خانه در لندن در فصل آینده به طور بالقوه تقویت حق رای دادن جای پایی در بازار های خارج از کشور NFL مشتاق به گسترش است.

Jaguars خواهد play back-to-back بازی در ورزشگاه ومبلی به بهبود درآمد در طول “یک دوره از تغییر قابل توجهی در لیگ” Jags رئیس جمهور علامت Lamping روز سه شنبه گفت. تاریخ و مخالفان شد اعلام نشده است. جکسون محافظت صفحه اصلی بازی در برابر پیتسبورگ و شیکاگو پس از آن تیم بازی خواهد کرد در TIAA بانک زمینه است.

Lamping گفت: اخیر جابجایی از اظهارات شارژر و قوچ حرکت خواهد کرد و هر سه از پایین چهارم NFL در محلی درآمد. جکسون همچنان به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود را.

جکسون که شکست خورده است به طور منظم به پر کردن آن ورزشگاه بیش از 20 سال گذشته (از دست دادن 15 فصل) بیش از دو برابر آن تنها-بازی درآمد حاصل از بازی در خارج از کشور.

این Jags شده “خانه بازی” در ومبلی هر سال از سال 2013 و تحت قرارداد برای انجام این کار از طریق 2020. صاحب Shad خان و Lamping انتظار می رود به گسترش قرارداد.

جکسون, بلیط, تلویزیون, حمایت و ورزشگاه جریان درآمد کوچکتر از آن هستند که تیم در بازارهای بزرگتر. حق رای دادن رو تمدید بازاریابی با حقوق در انگلستان هنگامی که آن را امضا آن مقابله با NFL در سال 2013 و حتی یک دفتر و یک 50,000 عضو فن کلاب در لندن است. این Jags اعتباری در حدود 11 درصد از درآمد محلی برای بازی سالانه در خارج از کشور.

• NFL معلق جکسون دفاعی مقابله با کارل دیویس بدون پرداخت برای اولین بار چهار بازی از سال 2020 فصل به طور منظم برای نقض لیگ سیاست بر عملکرد-افزایش مواد. دیویس’ قرارداد تنظیم شده است به پایان می رسد هنگامی که لیگ جدید تقویم آغاز می شود در ماه مارس بعید است Jaguars خواهد دوباره او را ثبت نام.

در جای دیگر

ترنر استعفا داد

به عنوان Vanderbilt آگهی

مالکوم ترنر استعفا داد و به عنوان Vanderbilt مدیر ورزشی پس از یک سال کار و Candice طبقه Lee شده است نام موقت مدیر ورزشی.

ترنر رئیس جمهور NBA G لیگ هنگامی که استخدام در دسامبر 2018 توسط واندربیلت به جای دیوید ویلیامز. ترنر آغاز شده Feb. 1, 2019.

ترنر اخراج برایس درو به عنوان مردان مربی بسکتبال در بهار گذشته و استخدام جری Stackhouse. ترنر همچنین نظارت بهبود امکانات دو و میدانی اعلام کرد در ماه مه که شامل جدید نورپردازی و سیستم های صوتی برای یادبود بدنسازی, جدید, چمن مصنوعی برای بیس بال و جدید videoboard در استادیوم فوتبال, همراه با بازسازی دستشویی.

لی بازی بسکتبال در Vanderbilt و دارای سه درجه از دانشگاه. او اولین زن آگهی در هر ظرفیت در Vanderbilt و اولین زن سیاه آگهی در ثانیه.

فوتبال: لیورپول رسیده دور پنجم از جام حذفی اما مدیر Jurgen Klopp نبود در آنفیلد به آن را ببینید. با زیدان مشخص شد که او و ارشد خود را از بازیکنان هفته طول فارسی فوتبال جدید midseason شکستن لیورپول به میدان فرستاد آن جوانترین تیم برای رقابتی بازی — به طور متوسط در سن 19 سال و 102 روز — ضرب و شتم و سوم ردیف شروزبری 1-0 با زیر 23 مربی نیل Critchley مدیریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر