جکسونویل فلوریدا., شهردار اعلام کرد حذف مؤتلفه مجسمه بیشتر به دنبال اعتراض

شهر جکسون ویل فلوریدا., حذف یک مجسمه از یک مؤتلفه سرباز از این شهر Hemming پارک جلوتر از برنامه ریزی اعتراض در نزدیکی بنای تاریخی است.

کارگران حذف بنای تاریخی در اوایل صبح روز سه شنبه ساعت قبل از پلنگ در حال اجرا پشت لئونارد Fournette برنامه ریزی شده منجر به اعتراض در خارج شهر هال به طور مستقیم در کنار این پارک با توجه به فلوریدا تایمز اتحادیه.

شهردار لنی کاری (R) اعلام کرد در ابتدای مارس که در شهرستان ها را نیز حذف دیگر مؤتلفه نمادها.

تبلیغات

“The Confederate monument رفته است. و دیگران در این شهرستان برداشته خواهد شد و همچنین” کاری گفت. “ما از شنیدن صدای خود را. ما شنیده ام صدای خود را.”

کاری که قبلا گفت که او نمی خواهد وزن در حذف مجسمه در سال 2017 پس از رئیس شورای شهر آنا لوپز Brosche به نام برای حذف آن پس از سفید supremacist “متحد حق” تجمع در Charlottesville, Va., که در آن یک ضد معترضان کشته و 19 نفر دیگر مجروح شدند که بعد.

Brosche بعد پیشنهاد نصب یک بنای تاریخی را به مجازات قربانیان در کنار این بنای تاریخی بود که با شکست این شورا در سال 2018 است.

شهردار در هفته گذشته گفت: او “گوش دادن و به دنبال حکمت” در مورد مسائل نژادی در جامعه تعهد هفته گذشته برای شرکت در راهپیمایی.

متعدد در شهرها و شهرداری ها را حذف کرده و یا اعلام کرد که برداشت از بناهای تاریخی به Confederates مانند یک مجسمه ژنرال رابرت لی ه در Richmond, Va., و دیگر چهره های مرتبط با نژادپرستی نهادی مانند سابق فیلادلفیا شهردار فرانک ریزو (D) و پس از آنها تبدیل به یک هدف برای defacement در طول تظاهرات.

در خارج از ایالات متحده آمریکا به معترضان سرنگون مجسمه از چهره های چنین به عنوان برده معامله گر ادوارد Colston در انگلستان و پادشاه لئوپولد دوم بلژیک اعتقاد به کشته شدن تا 10 میلیون نفر در آنچه که در حال حاضر جمهوری دموکراتیک کنگو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>