Ivanka و کوشنر به دست آورده حداقل $36M در خارج از درآمد سال گذشته: مالی افشا

مالی افشا منتشر شد جمعه برای Ivanka Trumpایوانا (Ivanka) ماری TrumpAdministration است که منجر به راه در توانمندسازی زنان و دختران ما نمی بر این باورند در “بازار ایده” هر دیگر ؟ کاخ سفید COVID-19 مورد تأکید مداوم تهدید ویروس بیشتر و جارد کوشنرJared کوری KushnerTrump افزایش ایده به تأخیر انداختن انتخابات بار در انتخابات: “اگر این نتایج روشن من ترک’ یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر موضع در میان coronavirus گلایه های بیشتر نشان می دهد بالای کاخ سفید مشاوران به دست آورده حداقل $36.2 میلیون دلار در خارج درآمد در طول سال 2019.

ترکیب درآمد برای این زن و شوهر بود و با توجه به واشنگتن پست حداقل 7 میلیون دلار بالاتر از خود خارج درآمد در سال 2018 است. درآمد از خارج کسب و کار از قبیل املاک و مستغلات و تهمت سازمان هتل ها.

به آشکار نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و کوشنر می تواند به دست آورده اند تا آنجا که $157 میلیون, با توجه به پست. از دولت اخلاق نیازی نیست که آنها را به فایل مقادیر دقیق تنها یک طیف وسیعی از دارایی ها و بدهی, معنی آن معلوم نیست دقیق مقدار خارج از درآمد آنها به ارمغان آورد در سال 2019.

تبلیغات

با توجه به پست آنها گزارش شده بین $203.8 میلیون و 782.8 میلیون دلار دارایی در سال 2019 نسبت بین $181 میلیون و 755 میلیون دلار در سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گزارش درآمد $3.9 میلیون از سهام این تهمت هتل بین المللی در واشنگتن او قبلا به دست آورده و میلیون ها نفر از مارک های مد و همچنین, اما آنها تعطیل در ماه جولای سال 2018 است.

از دولت اخلاق را بررسی مالی افشا ممکن است برای نقض.

درآمد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواص املاک و مستغلات کشیده اند موشکافی به عنوان منتقدان افزایش تضاد منافع نگرانی با نقش خود در کاخ سفید است.

کوشنر اخیرا رود محروم از یک فناوری راه اندازی پس از آن آشکار شد که آن را به حال شده است بخشی از سوخت توسط سرمایه گذاران خارجی اما در اوایل این ماه تصمیم به رفتن را از طریق با این طرح است. سهام خود در این شرکت بنا به گزارش محدوده از $25 میلیون به 50 میلیون دلار و در مجموع حدود 2.5 میلیون سهم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر