از آن زمان به را ظالمانه تصمیم گیری های جسورانه به reimagine اقتصاد: یونس

دهلی نو: وقت آن است که به reimagine مدل اقتصادی ما به دنبال نگه داشتن فقرا و به حاشیه رانده شده بخش از جامعه به عنوان آن centrepiece به جای تلاش به عجله بازگشت به قبل از covid سناریو مشخص شده توسط نابرابری درآمد اتوماسیون-led کار ضرر و زیان و تغییرات آب و هوا گفت: برنده جایزه نوبل و بنیانگذار بنگلادش Grameen Bank Muhammad Yunus در گفتگو با سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در روز جمعه.

یونس که با راه اندازی این بانک که اعتبار می دهد بر اساس اعتماد و بدون وثیقه به فقیر در مناطق روستایی بنگلادش گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس داده است فرصتی برای فکر می کنم دوباره. او گفته بود “باعث شکستن و یا” فرصت جدید فراگیر اقتصاد است.

“در حال حاضر اجازه دهید به راه های مختلف… این بار به تصمیم گیری های جسورانه ظالمانه تصمیم گیری در حال حاضر” یونس گفت: در این گفتگو.

یونس را به در پس زمینه یکی از بزرگترین کارگران مهاجر بحران آن کشور شاهد در تاریخ اخیر از جمله هزاران نفر از آنها در پیاده روی trans-دولت برای رسیدن به خانه در طول ملی مستند برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما باید به رسمیت شناختن این افراد (کارگران مهاجر). اقتصاد رسمیت نمی شناسد این افراد است. آنها آن را بخش غیررسمی. بخش غیررسمی بدان معنی است که ما باید چیزی برای انجام با آنها هستند نه بخشی از اقتصاد است. اقتصاد آغاز می شود با بخش رسمی ما مشغول هستند و با بخش رسمی” او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد نیاز به تامین مالی آنها و مراقبت از آنها.

در حالی که این موضوع بوده است کلید استخوان مشاجره با احزاب مخالف حمله به دولت برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مراقبت از مهاجران دومی اعلام کرده است یک سری از مراحل در چند هفته گذشته برای رفاه خود را از جمله دانه های مواد غذایی طرح مشاغل طرح در بدترین مناطق آسیب دیده و اعتباری ویژه تسهیلات برای فروشندگان خیابانی, در میان دیگران.

گاندی گفت که مهاجر بحران عظیم برای هند است. “…میکرو کارآفرینان به طور ناگهانی در بر داشت خود را سرگردان و من به صحبت کرد کاملا چند از آنها را دیدم دست اول آنچه آنها را از طریق” گاندی یونس اضافه کرد که هند تا به حال از دست رفته یک “فرصت بزرگ” به عنوان یک ملت با داشتن یک تنظیم مجدد رویکرد به این وضعیت است.

گاندی را آغاز کرده است یک سری از مکالمات ویدئویی که در آن او درگیر با کارشناسان بخش-مسائل خاص به بحث اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. در گذشته او درگیر با سابق بانک مرکزی هند فرماندار Raghuram Rajan, اقتصاددان و برنده جایزه نوبل پروفسور Abhijit نوری مدیر عامل Bajaj خودرو با مسئولیت محدود راجیو Bajaj و نیکلاس برنز سابق وزیر خارجه آمریکا به همراه کارشناسان بهداشت عمومی و پرستاران.

در حالی که برخی برآوردها نشان می دهد اقتصاد هند خواهد قرارداد در FY21 در محدوده 5% برخی از اقتصاددانان پیشنهاد کرد که اقتصاد هند ممکن است ثابت ماندن یا حتی تا پایان با یک حاشیه رشد این مالی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر