‘آن را ‘مضحک’: 49ers RB پاسخ به وحشی بردی به سان فرانسیسکو شایعات

تام برادی-به-San Francisco, شایعات درباره زمین تب در این هفته و آنها اساسا به طور کامل سوخت توسط یک مرد: NBC Sports بوستون New England Patriots خودی تام E. کوران.

کوران چراغ خاموش با مفهوم بسیار ساده است که علاقه بین تام بردی و سان فرانسیسکو 49ers واقعی است — بدون ذکر هر گونه واقعی منابع بالا و سپس همه چیز به جیمی Garoppolo بالقوه بودن معامله به میهن پرستان بنابراین 49ers می تواند ثبت نام بردی و سپس سه برابر پایین در یکشنبه نوشتن “را به عنوان مقدار به عنوان Niners سر مربی Kyle Shanahan دوست دارد Garoppolo به من گفته شده است توسط منابع متعدد است که او برخی از رزرو در مورد Garoppolo را سقف و به طور کلی تصمیم گیری.”

(نفس عمیق بکشید.)

پس چگونه واقعی هستند و شایعاتی که در واقع تنها کوران گزارش? اگر شما زیر NFL شبکه خودی broncos در توییتر به احتمال زیاد فوق العاده واقعی است.

“از NFL در حال حاضر: چون من در جواب این سوال که” آیا تام بردی در پایان با 49ers?'” Rapoport توییتی.

Rapoport در ادامه گفت در NFL شبکه خبر است که او نمی تواند اثبات هر چیزی که بود که گزارش و اساسا آن را chalked تا offseason خستگی.

در ضمن 49ers در حال اجرا بازگشت جف ویلسون جونیور ارائه اولین اظهار نظر عمومی از هر کسی در این تیم در مورد شایعات و او کمی قوی تر از Rapoport.

“این مضحک” ویلسون گفت: SI.com’s خوزه لوئیس سانچز III. “او فقط در زمان ما تمام راه را به سوپر باول فصل 14 برنده است. منظور من وجود دارد نه بسیاری از quarterbacks که حتی در این لیگ که فقط تا به حال یک فصل مانند آن. و سپس شما را از آن فصل در نظر گرفتن یک تیم به تمام راه را به سوپر باول به مذاکرات در حال معامله است.

“او یک کارفرمایی, او که در راه بوده است تا کنون از او شده است به سان Fran. این فقط مایه تاسف است که او صدمه دیده است و سال قبل و پس از آن نوع شما می دانید انداخت او را در بیابان کمی اما او آمد پشت در مثل او هرگز به سمت چپ و در زمان یک تیم به تمام راه را به سوپر باول پس چگونه شما می توانید بحث در مورد حرکت او ؟ و یا تجارت او را به یکی دیگر از تیم؟”

چگونه واقع است.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: [email protected] | توییتر: @grant_marek

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>