این زمان هیجان انگیز برای سحر و جادو می گوید: شعبده نیل م. در ‘شما رو سحر و جادو’

“اما چگونه شما انجام این کار” یک بیان است که نیل م. اغلب برخوردها در حرفه خود.

بمبئی-بر اساس شعبده کسی که ساخته شده است یک نام تجاری برای کلاهبرداری های خود را که ترکیب سحر و جادو با ذهن گرایی مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی و جرم شناسی بازگشت به خانه است. اما او بوده است و در چند ماه گذشته تور 13 شهرهای هند برای سونی BBC زمین شما رو سحر و جادو و enthralling مخاطبان با کیسه های خود را از کلاهبرداری.

“خیابان سحر و جادو برای تلویزیون بسیار متفاوت است از یک مرحله نشان می دهد می گوید:” 27 ساله “در اینجا شما باید برای نشان دادن ترفند.”

است که دقیقا آنچه که او انجام داده است در شما سحر و جادواست که وعده به ترکیب لرزش سفر و سحر و جادو. نیل و دستیابی به داستان سفر نه تنها شامل ‘باید دوس” و ” باید می بیند اما همچنین شامل حقایق جالب را به تجربه هیجان انگیز تر است. “وجود دارد مقدار زیادی از تجربه جالب به خصوص به دلیل متنوع فرهنگ است که هند را ارائه کرده است.”

بهترین در میان آنها با توجه به او کرالا تریسور. زمان سفر خود نشده اند می تواند کامل تر آن را در طول Onam festival, زمانی که همه کرالا شد و جشن. “تریسور شگفت انگیز بود; ما فیلم برداری هنگامی که “ببر جشنواره’ بود. چه جالب شد برای دیدن این هماهنگی جمعی چون هیچ مذهبی در ارتباط با این جشنواره است.”

نزد سه دختر یک مسلمان یک مسیحی و هندو — راه رفتن با هم در میان تصاویر مختلف دوربین زیر نیل دستگیر شده است. “این نگاه درست از یک صحنه فیلم است.”

چگونه طراحی خود را ترفندهای ؟ “در برخی از مکان های ما طرح آن را در دیگران ما فقط رفتن با جریان. من بیشتر هیجان زده وقتی که من می تواند التماس کردن به یک ترفند در عرض چند دقیقه بر اساس منابع موجود در زمین است. گاهی کسانی هستند که بهترین واکنش.”

با آخرین نشان می دهد نیل امید به پرتاب نور در offbeat گزینه های سفر و همچنین ایجاد آگاهی بیشتر در مورد سحر و جادو در میان عموم مردم. “سحر و جادو است یک بازار بکر. تا به حال بسیاری از مردم به خصوص در مناطق روستایی فکر می کنم که این “معجزه” می تواند انجام شود تنها توسط خارجی ها. که در حال تغییر است در حال حاضر می گوید:” نیل که از نظر بین المللی شعبده بازان مانند دینامو, دیوید بلین و کریس آنجل به عنوان مدل نقش “آن زمان هیجان انگیز برای سحر و جادو در حال حاضر است.”

شما رو سحر و جادو با نیل م. را هوا از دوشنبه تا جمعه 10 pm سونی BBC Earth

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید