آن آغاز شده با شکر می گوید: Ashwin Sanghi از ‘طاق ویشنو’

Ashwin Sanghi شد با بهره گیری از یک فنجان چای خوشمزه از یک فروشنده های کنار جاده ای که الهام بخش برای او آخرین کتاب طاق Vishnu, (Westland) رخ داد.

“فروشنده نگه داشته گفت:”cheeni maar ke‘ معنی او سخاوتمندانه با قند” می گوید: Ashwin از این کتاب است که راه اندازی شد در سال 2020 جیپور جشنواره ادبیات. “آن را به من زده که ما شکر cheeniکه به معنی” از چین. بعدها متوجه شدم که اولین چینی مهاجر به بنگال در اواخر قرن 18 بود که کسی به نام تانگ Achew که در حال تاسیس یک نیشکر کشت و زرع و قند پالایشگاه. این منطقه که در آن او شروع به پالایشگاه بود به نام Achipur پس از آن. از این رو واژه”cheeni‘ به صورت قند.

“من نیز در بر داشت که چینی مسافر Xuanzang بازدید از هند 11 قرن قبل از آن او شده بود هیجان زده به کشف قند و آب نبات گرفت و برخی از, برای امپراتور. این بدان معنی است که شکر تا به حال سفر از هند به چین و بازگشت دوباره است. من تعجب که چگونه بسیاری از جمله ایده های رفت و برگشت به جلو و عقب. این دو تمدن بزرگ و ارز بین آنها شده اند قابل توجه است.”

طاق ویشنومانند همه Ashwin کتاب بی پروا است مخلوط از تاریخ اسطوره علم و لرزش. این کتاب که راه اندازی خواهد شد در بنگلور است که تحقیق گسترده. “همانطور که معمول من الگوی من سرمایه گذاری تقریبا یک سال و در تحقیقات من — خواندن کتاب ها و مقالات و مقالات که من را قادر می سازد برای ساخت این روایت تاریخی در اطراف این باستان ارتباط است.”

Ashwin بازدید چین برای نهایی بخشی از تحقیقات خود را. “من تا به حال هرگز به چین بوده است و قبل از آن احساس کمی تهدید آمیز است. سفر من بود و نه تعیین توریستی شهرهای اما در مکان های خاص است که بخشی از کتاب را روایت مکان مانند قرمز مایل به قهوهای ارتش Wild Goose Pagoda, اسب سفید معبد و معبد شائولین. این پژوهش سخت تر است چرا که از چین بعد. از من بپرسید به بافت داستان در اطراف یک ایده و این روند تقریبا به صورت خودکار. یک فرهنگ بیگانه است که تا کنون بیشتر به چالش کشیدن.”

واقعیت جذاب

جالب قطعات اطلاعات Ashwin آمد در سراسر در پژوهش خود که بر اساس بمبئی-نویسنده می گوید: “من مشغول به تحصیل شد جاده ابریشم. یکی از معروف ترین نقاط در امتداد این مسیر بود سمرقند که افتخار, از باهوش ترین تجار. به عنوان من با خواندن من در سراسر یک پاساژ که گفت: هنگامی که معامله گران از Samokien به هنگام تولد به یک پسر آنها قرار عسل بر روی لب های او قرار داده و چسب در کف دست خود را. آن را به اطمینان حاصل شود که هنگامی که او به او صحبت می کنند تنها واژه های شیرین در حالی که بتواند سکه در دست خود را به عنوان اگر آنها چسب وجود دارد. من در بر داشت که بسیار شبیه به فکر معامله گران از یهودی یا Marwari پس زمینه.”

گفت: او را دوست دارد تحقیقات در این مناطق است که همپوشانی با 51 ساله می گوید: “من همپوشانی پسر — بین تاریخ و اساطیر; بین معنویت و علم; بین گذشته و حال; بین جغرافیا و سیاست… “

It started with sugar, says Ashwin Sanghi of ‘The Vault of Vishnu’

زنانه اصل

مثل همه Ashwin را رمان طاق شیوا نیز قوی شخصیت زن از Pam Khurana جوان محقق از DRDO با پیدا کردن راز چینی سربازان قدرت مافوق انسانی به جایا روی کهنه خام عامل و آنو رائو. “شما می دانید من شیفتگی برای شاکتی. من همیشه بر این باور بودند که تاریکی است نه در مقابل نور اما عدم وجود آن است. شیوا است و نه مخالف قانون است اما عدم وجود آن است. نر انرژی فقدان انرژی زن. این Rozabal خط بود و مارتا-Swakilki-Alissa, Chanakya را شعار بود Chandini, به کریشنا کلید کرده بود پریا و Radhika… هر یک از رمان های من همیشه به حال زن قوی منجر می شود. این یکی متفاوت است.”

تمام شش رمان در Ashwin را بهارات سری که “بهارات” به عنوان یک موضوع مشترک اما نه یک شخصیت مشترک.

“من می خواهم برای ساخت یک شخصیت خواهد شد که مشترک در سراسر سری جدید — همانطور که در حال حاضر محرمانه محافظت. این بهارات سری همیشه شخصیت های مختلف. به همین دلیل است که داستان متفاوت خواهد بود — یکی ممکن است نیاز به یک دانشمند به عنوان شخصیت در حالی که دیگری ممکن است نیاز به یک دانشگاهی یا کارآگاه. با توجه به این که بهارات سری است که من آرزو می کنم برای نوشتن یک کتاب در هر دو سال تا بمیرم من مایل به حفظ انعطاف پذیری.”

صفحه turners

  • این Rozabal خط (2008) تاریخی, هیجان انگیز به نظر می رسد در نظریه عیسی اقامت در کشمیر
  • Chanakya را شعار (2010) با یک نگاه استراتژیست Chanakya و تولد دوباره خود را دو و نیم هزار سال بعد
  • به کریشنا کلید (2012) یک قاتل زنجیره ای که معتقد است خود را به Kalki و یک استاد تاریخ که نیاز به حذف نام او از قتل برخورد
  • در سیالکوت حماسه (2016) دو بسیار متفاوت هستند متصل شده توسط یک راز در این هیجان انگیز مجموعه ای در جهان از کسب و کار
  • پاسداران از کالاچاکرا (2018) رشته نظریه مکانیک کوانتومی و آغاز زمان در میان دیگر مفاهیم فلفلی در سراسر صفحات

با بسیاری از وب سری موجود در جریان سیستم عامل وجود دارد که از هر فرصتی کتاب با داشتن یک صفحه نمایش آواتار. “در حال حاضر در سیالکوت حماسه است با Hansal مهتا برای یک OTT سازگاری. به کریشنا کلیدی است که با اروس سرگرمی برای یک فیلم اقتباسی. این Rozabal خط است با یک سوم نهاد برای یک مینی سری. من مطمئن هستم که باقی مانده کتاب را نیز دریافت optioned است و یا به دست آورد ، اما به یاد داشته باشید یک چیز است. هیچ گونه سازگاری بهارات سری است که همیشه به چالش کشیدن با توجه به مقیاس و دامنه این داستان است. از این رو صبر کلید است.” طاق ویشنو تناوب بین در حال حاضر و Xuanzang سفر به هند بین 627 و 645 م.

“این آخرین سفر در میان این سه مهم ترین مسافران (دارما و Faxian). Xuanzang سفر ثبت شد به طور گسترده توسط شرح حال خود را. نوشتن در مورد سفر به مراتب راحت تر از دو نفر دیگر است.”

تقریبا 80 درصد از این سفر درست است, می گوید: Ashwin. “من ساخته شده انحراف در مکان با توجه به روایت داستانی. Xuanzang مذاکرات حدود یک سوم مجسمه در بامیان اما او نمی کند در واقع آن را ببینید. او تنها باعث می شود یک روانی توجه داشته باشید به بازدید از آن را در بازگشت خود را تور می کند عبور بامیان در خود بازگشت.”

Xuanzang سفر گسترده پانوشت ذکر قدیمی و نام جدید از مکان او بازدید کردند. “من نگران بود که پانوشت خواهد منحرف کردن اذهان اما اجماع بین سردبیر و ناشر و من بود که پانوشت اضافه شده اطلاعات مورد نیاز برای مکان در سفرنامه بدون وقفه اول شخص روایت است. در واقع یکی می خواند کل داستان بدون اشاره به پانوشت در همه. پانوشت ها برای مشتاق علاقمندان تاریخ که می خواهم به آن اطلاعات اضافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>