آن است که مناسب به نتیجه گیری کرد که coronavirus است نتیجه جنگ بیولوژیکی: سی دی Gen Bipin Rawat

دهلی نو:
هند رئیس دفاع کارکنان (CDS) Bipin Rawat روز جمعه گفت که با وجود برخی موارد از رمان coronavirus بیماری یا covid-19 در نیروهای مسلح نظامی به طور کامل آماده شده را به هر گونه ممکن است چالش به امنیت کشور.

پرداختن به نادر کنفرانس مطبوعاتی همراه روسای ارتش هند نیروی دریایی و نیروی هوایی Rawat نیز مشخص شده برنامه توسط نیروهای مسلح به افتخار کسانی که در خط مقدم از هند نبرد در برابر سارس-CoV2 ویروس است که باعث covid-19 است که بیمار برخی از 35000 نفر در کشور و ادعا کرد بیش از 1100 زندگی می کند.

در اظهارات فرمانده نیروی دریایی دریاسالار Karambir سینگ گفت: هند کشتی های نیروی دریایی و نیروی هوایی حمل و نقل هوایی علاوه بر هواپیما شد و در حالت آماده به کار را میبینم که مایل به خانه آمده از منطقه خلیج فارس در پی قطعیت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. در حالی که این طرح را به بهره برداری بسته به جزئیات کار می کرد ، که توسط وزارت امور خارجه سینگ گفت که نیروی دریایی در حال آماده خود را برای امکان ساخت چندین سفر به این منطقه است.

“ما در خارج از کشور بزرگ در خلیج فارس از جایی که ما یک مقدار زیادی از پول های ارسالی,”سینگ گفت. “به ما گفته شد آماده می شود برای تخلیه. ما نگه داشته اند کشتی آماده است. هنگامی که ما به رفتن پیش ما بروید,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که آیا سارس-CoV2 ویروس بیولوژیکی سلاح Rawat گفت: آن را بیش از حد به زودی به این نتیجه که آیا آن را یا نه.

بر آمادگی نیروهای مسلح Rawat گفت: هیچ یک از پرسنل نظامی در خطوط مقدم قرار گرفتند covid-19 و آنها “به طور کامل قادر به انجام وظایف خود است.”

“هیچ یک از وظایف عملیاتی متاثر شده اند و یا تحت تاثیر قرار خواهد شد این ویروس” Rawat اضافه شده است.

در مورد ارتش, ارتش هند رئیس Manoj Mukund Naravane گفت که 14 مورد از covid-19 در صفوف با پنج نفر از پرسنل درمان می شود.

در مورد نیروی دریایی سینگ گفت که کسانی که شناسایی شده با covid-19 ماه گذشته – حدود دو دوجین ملوانان بودند به سرعت جدا شده است. اکثر آنها بدون علامت با نشان دادن علائم covid-19.

ترسیم برنامه ای برای قدردانی به کسانی که در خط مقدم از هند مبارزه با covid-19 – ie, پزشکان, پرستاران, پلیس, بهداشت و شهرداری کارگران Rawat گفت: نیروی هوایی هند خواهد بود انجام پرواز-pasts دوش گرفتن گلبرگ در بیمارستان درمان covid-19 بيمار و روشن کردن کشتی های نیروی دریایی.

“تمام جهان در حال مبارزه با تهدید از Coronavirus. مثل بقیه ملت ما این است که بیش از حد تحت تاثیر قرار. به نمایندگی از دفاع خدمات ما تصمیم گرفته اند برای بیان قدردانی ما را به ما تاج رزمندگان و هر کسی که درگیر شده است در حمایت از ملت به اطمینان حاصل شود که هر کس در امان میماند. ما را دیده اند به شیوه ای که در آن متخصصان پزشکی باید تاريخيش در روز و روز را به اطمینان حاصل شود که همه کسانی که آسیب دیده توسط ویروس بازیابی در سریع ترین زمان در قاب” Rawat گفت و افزود “ما سپاسگزار به تمام تاج رزمندگان. ما می رویم گذشته این مرحله در صورت عمد.”

نیروی هوایی هند را انجام پرواز-pasts از سرینگر به تریواندروم و از دیبروگره در آسام در شرق هند به Kutch در گجرات در غرب است. ثابت و بال هواپیماهای جنگنده از جنگنده را به شرکت در پرواز-pasts, او گفت:.

نیروی دریایی هند خواهد خط تا برخی از کشتی های جنگی خود را در خط مقدم در دریا در سازند در حالی که ارتش هند انجام خواهد ديد کوه, گروه نمایش در برخی از بیمارستان ها به ویژه تعیین شده برای درمان covid-19 بیماران Rawat گفت. در آن بخش از ارتش هند کوه باندهای بازدید از برخی از covid-19 بيمارستان در تقریبا در هر منطقه از کشور او اضافه شده است.

نخست وزیر نارندرا مودی استقبال Rawat برنامه به افتخار پزشکی, بهداشت و دیگر کارکنان.

“من خوش آمدید اطلاعیه ها توسط رئیس دفاع کارکنان امروز. هند برپا قوی مبارزه با COVID-19 با توجه به شجاع خط مقدم رزمندگان که باید مراقبت و درمان بسیاری از. آنها تماشایی است. هند تحسین آنها و خانواده های آنها” مودی گفت: در یکی دو پست توییتر.

“نیروهای مسلح ما باید همیشه این ملت ایمن است. حتی در زمان بلایای طبیعی آنها وجود دارد کمک به مردم است. در حال حاضر نیروهای ما در یک راه منحصر به فرد گفت: با تشکر از شما به خط مقدم ما COVID-19 رزمندگان خود را برای تلاش در جهت ساخت هند COVID-19 رایگان” مودی اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>