ISRO دعوت فن آوری پیشنهادات برای انسان در فضا پرواز ماموریت های

اداره انسان به فضا برد از اروپا (ISRO) دعوت کرده است طرح های پیشنهادی به منظور توسعه فن آوری های بومی خود را برای آینده بشر در فضا پرواز ماموریت.

مفاهیم می تواند طیف وسیعی از مواد غذایی و دارو خورده توسط فضانوردان در پایین زمین سفر فضایی; به ضد اشعه و حفاظت حرارتی فن آوری برای فضاپیما, زندگی, سیستم های پشتیبانی برای فضانوردان و تورم زیستگاه به رباتیک رابط در طول ماموریت های پیچیده تر.

اعلام فرصت (AO) صادر شده و در این هفته نشان می دهد 17 بالقوه زمینه کار را برای ملی تحقیقاتی و علمی سازمان.

اداره HSP به دنبال پیشنهادات در ژوئیه 15. انتخاب کمیته تشکیل خواهد شد به مورد مداقه قرار دادن پیشنهادات. AO گفت: هیچ یک نیاز به توسعه مقرون به صرفه محلی فن آوری است که می تواند حمایت از بقای انسان در پایین زمین مدار در ابتدا و در بزرگتر اکتشافات بعد.

“این فرصت را قادر ملی تحقیقات/علمی موسسات به مهار خود را به تخصص و توانایی های خود در جهت توسعه فن آوری برای اکتشافات فضایی اعلام این خبر گفت:.

در دراز مدت این کشور نوظهور فضایی انسان برنامه نیاز به ایجاد امکانات پژوهشی و توسعه منابع انسانی است.

در ماه آگوست 2018, ISRO خود را اعلام کرد اولین انسان به فضا سفر میله میله برای حدود 2022 به ₹10,000-کرور Gaganyaan. این برنامه برای ارسال سه فضانوردان به فاصله 400 متر در فضا در یک سفینه فضایی خاص. آنها را به دایره زمین بیش از سه تا هفت روز است.

چهار خلبان نیروی هوایی هند در حال حاضر در حال آموزش در روسیه برای اولین بار مجموعه ای از نامزدهای بالقوه برای Gaganyaan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>