است خانه خود را سازگار با محیط زیست-منطق ؟

ما میلیون ها نفر از ساختمان و ساختمان ما میلیون ها نفر بیشتر است. اما بیایید تصور کنید که تکان دهنده امکان است که حداقل 75 درصد از ساختمان ها را دریافت تخریب در طول 200 سال و تعجب که در آن همه آوار خواهد رفت. پوچ برای تلفن های موبایل هنگامی که ما فکر می کنم که چگونه هر پناهگاه هر حیوان دیگری باعث می شود, بازگشت به طبیعت است.

نگاهی به کل وزن ساختمان – کف و دیوار و سقف و درب و پنجره, توالت, همه چیز. ما در ساخت آنها به حمل بار از ما و ما وسایل. ساختمان وزن خواهد بود به مراتب بیشتر از ما وزن کل. چگونه غیر منطقی زمانی که ما می بینیم یک لانه پرنده با وزن کمتر از اشغال آن است. امروز ساختمان شکل در کتاب ها و سمینارها و مدارس و مالیات مقالات – بیشتر به عنوان متعلق به دارایی های, اجتماعی, تصویر, خانواده, آرمان, کاربردی, کارایی سرمایه گذاری در دارایی های عملیاتی هزینه های نمادین در معماری, ایده های نوآورانه خلاقیت انسان و بسیاری از دیگران است.

واقعیت این است که ساختمان های ساخته شده به طور کامل از منابع طبیعی واقع در یک سایت طبیعی و در عین حال آنها را تبدیل به یک بخشی از طبیعت – ساختمان های که ممکن است در ترکیب با طبیعت و تبدیل به ناشناس همیشه شنیده می شود.

معماری آغاز شده و با ساخت پناهگاه و به دنبال آن نیاز به سایه امنیت, ذخیره سازی, فضای, ایمنی, حفاظت, آشنایی راحتی و مانند دیگران در بیشتر موارد هر یک از این معیارها در حد بسیار بالایی است ما در طراحی و ساخت و ساز صنعت.

از بودن و محیط زیست, حیوانات, ما باید معطوف به مقرون به صرفه بودن حیوانات است. از مقرون به صرفه شد شخصی و در حال حاضر همه ما در زندگی فردی ما آرمان بدون شناخت با توجه به محیط زیست تاثیر ما در حال ایجاد.

اتصال به طبیعت

ما فراموش کرده اند که ما ارتعاش بهتر با مواد طبیعی با توجه به اتصال ما به طبیعت رجوع جغرافیایی زیستی الکتریکی و مغناطیسی انرژی امواج در اطراف همه ما است. البته ما مطالعه زیستی تقلید زیستی morphism و زیستی-فیلیا به طراحی زیستی و آب و هوایی در معماری اخیر افکار در ساختمان زیست شناسی نیز می باشد. اما چگونه بسیاری از ما این همه از جمعیت جهان?

معماری ما نیاز به تحول از طبیعت ساخته شده از طبیعت و برای طبیعت است. تنها پس از آن تبدیل خواهد شد بخشی از طبیعت یا روزی تبدیل به طبیعت خود را. که ساده ترین حالت به درک محیط زیست-منطق.

محیط زیست و منطق است نه یک دوره جدید است. آن چیزی است که ایجاد کرده است تنها خانه ما به نام زمین و قبایل اولیه هنوز هم زندگی می کنند با منطق خود را در زمینه.

توسعه جوامع انسانی ایجاد یک دانش بشری سیستم به نام منطقی منطق و گفت: ما به دنبال آن در هر جنبه ای از زندگی ما است. در اخیر قرن ما تکامل یافته انسان مدرن از منطق به عنوان یک مخالف به eco-logic.

خواهد انسان منطق روزی غلبه eco-logic است که برای ما ناشناخته است اما راه تغییر آب و هوا است که تهدید به تغییر مسیر آینده ما به نظر می رسد مانند eco-logic پیروز خواهد شد بیش از انسان منطق.

ممکن است در آن زمان به تغییر دوره های ما قبل از ما بیش از حد تبدیل به قربانیان از آنچه که ما باید به هر طریقی در زمین – عصر انقراض.

(نویسنده این است که یک معمار مشغول به کار در کشورهای عضو اکو دوستانه طرح و می توان در تماس [email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>