است Havells Nutri هنر آهسته آبمیوه گیری ارزش آن قیمت ؟

تجربه هر محصول آغاز می شود با بسته بندی که در مورد Havells Nutri هنر آهسته آبمیوه گیری به نظر می رسد و احساس می کند مانند شما پرداخت می شود ₹26,995 برای آن است. مرحله دوم به محصول و نامزدی است که شما به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای کاربر — یک روند دردناک است که طول می کشد شما را به مدرسه فیزیک متن کتاب و اسباب بازی بود که راه بیش از حد بسیاری از دستورالعمل حذف.

اینجا متاسفانه جایی است که Havells تزلزل با آن پنج-صفحه ‘جزوه’ است که فقط در مورد شما می گوید چگونه به مناسب یک قطعه از آبمیوه گیری به دیگر هشدار می دهد و نه به استفاده از آن برای نیشکر. من از چپ به تعجب که آیا من می توانم استفاده از آن را به مهره و سویا mylks به عنوان گیاهی و شیر آمده است به املای. این Havells تصویری جالب اینجاست که آیا ذکر آجیل اما از آنجا که من تا به حال شک من رسیده به محصول تیم بپرسید و به آنها گفت: آن را برای آنها به معنای. شما می توانید نارگیل, اگر چه. من آرزو می کنم آنها تا به حال یک دستور جزوه با حدود 10 آب combos به مردم آغاز شده — آنها برخی از فیلم های آنلاین هر چند.

مشخصات

  • با سرعت 70 دور در دقیقه
  • قدرت 200 وات
  • ولتاژ 230 ولت, 1 فاز AC, 50 Hz

به عنوان یک آبمیوه گیری Havells ماشین خوب به نظر می رسد در آشپزخانه است محکم و سنگین و احساس می کند مانند آن است که به آخرین ساخته شده است — این شرکت ادعا می کند آن مس موتور باعث افزایش دوام و گسترش آن زندگی است که احتمالا به همین دلیل آن را دارای دو سال گارانتی. جامد و سرامیک مته و دشوار بدنه پلاستیکی از لوله تغذیه نمی عملکرد برای هر میوه یا سبزی — آیا سیب یا خیار فشردن طریق آنها با آرام و آهسته سهولت. که یکی از وعده Havells ارائه می شود بر روی دستگاه واقعا کم سر و صدا پس خواب خود خانواده نخواهد بود roused به آب سبز. این است تنها زمانی که شما در قرار دادن برگ است که باعث می شود یک کمی جیر جیر صدا, اما آن است که هنوز هم نوع است که سرچشمه از دیگر آبمیوه گیر.

‘آسان برای تمیز کردن’

من سعی کردم رونق تقریبا همه چیز و تنها آنهایی که مشکل ساز بودند املا و برگ چغندر سوئیس — هر چند اگر شما در یک یا دو قطعه از املا این اتفاق نمی افتد; من تقریبا یک کیلو فقط املا. هر دو دارای مقدار زیادی از فیبر ساخته شده است که آن را دشوار برای باز کردن دستگاه و پاک کردن آن بدون خیساندن آن در آب است. من آب از هر دو هر چند دوباره برخی دیگر آبمیوه گیر فقط ممکن است متوقف یا مغز ممکن است به دام افتاده در داخل صافی باعث مربا اما این اتفاق نمی افتد با Havells. این ماشین فوق العاده است با احساساتی میوه ها مانند موز و توت فرنگی که در آن شما از دست دادن مقدار زیادی از پنبه. چه عالی است که لوله تغذیه بزرگ است بنابراین شما می توانید عملا قطع یک سیب را به چهار قرار داده و آن را در و فقط چاک تمام هویج در کاهش زمان صرف شده در این فرآیند است. نیز وجود دارد که کم و متوسط و بالا پالپ گزینه است.

آن را برای تمیز کردن آسان است اما نیاز به برخی از فضای آشپزخانه به خصوص از آن است که یک ساختار افقی. اگر شما مسن, انجام تست اینکه آیا شما می توانید نگه دارید و فشار در بخش های, اگر چه, چون آنها سنگین است.

من خرید Havells Nutri هنر آهسته آبمیوه گیری? این همه boils پایین به قیمت. من باید آن را به حال شده است کمتر از ₹20k. تقریبا در ₹27k به نظر می رسد مانند بسیاری برای خرج کردن در چیزی نیست که من کامل سالم-نوشیدنی های بسته بندی. من انتظار می رود آن را به یک اسموتی میوه و من برخی از mylk بیش از حد. شاید Havells باید مطالعه شیوه زندگی از یک مشتری خواهد شد که سرمایه گذاری در یک آبمیوه گیری — در تمام احتمال آن خواهد بود کسی که برای خرید به طور کلی شیوه زندگی سالم و نیاز به یک محصول برای تحقق آن آرمان است.

من آن را خرید در ₹14,450 (در آمازون است.در)? بله در یک دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>