سرعت keto رژیم غذایی سالم ؟

اعتیاد به مواد مخدره

این رژیم غذایی محدود شده است ابداع شده توسط Harlan Kilstein که در تماس خود را “یک نویسنده و کارآفرین و شیوه زندگی مربی” در امریکا است. وب سایت خود را speedketo.com ادعا می کند که رژیم غذایی حل تمام مشکلات سنتی keto رژیم غذایی مانند به طور مداوم نیاز به تعداد مغذي و یا از دست دادن وزن غرفه است که مردم پس از تجربه بدن در حالت کتوز در حالی که برای.

سرعت keto ترکیبی از اینها و روزه متناوب. نمونه keto رژیم غذایی شامل مصرف چربی و پروتئین مواد غذایی غنی از برش پایین به شدت در کربوهیدرات ها. روزه متناوب از سوی دیگر شامل روزه برای 16 ساعت و مصرف مواد غذایی در هشت ساعت دوره است.

“در سرعت keto یک فرد را تنها یک پر چربی و کم کربوهیدرات مواد غذایی در یک روز. آن قرار می دهد بدن در حالت کتوز جایی که آن را می سوزاند چربی بدن به جای گلوکز یا قند برای انرژی خود را در نتیجه منجر به کاهش وزن می گوید:” Priyanka Rohatgi ارشد بالینی متخصص تغذیه و HOD, گروه تغذیه و رژیم های غذایی بیمارستان آپولو, بنگلور.

به طور معمول آن را می توانید تا دو-سه روز برای بدن برای رسیدن به حالت کتوز. با توجه به WebMD, کتوز زمانی اتفاق می افتد که بدن ما به اندازه کافی کربوهیدرات برای سوزاندن انرژی است. بنابراین به جای آن چربی می سوزاند در نتیجه تولید اسید به نام کتون است که سپس مورد استفاده برای سوخت. “زمان برای رسیدن به کتوز بستگی به عوامل متعددی مانند یک فرد وضعیت سلامت و سوخت و ساز بدن می گوید:” Priyanka.

آن است که یک رژیم غذایی سالم? “در حالی که آن را کمک می کند تا در کاهش وزن آن است که نه سالم در دراز مدت است. این احتمال وجود دارد که کمبود ریزمغذی ها و یکی را به مکمل. مردم نیز احساس بی حال و این می تواند بعدها منجر به نوسانات خلق و خوی می گوید:” Vinitha کریشنان مشاور متخصص تغذیه بالینی Fortis گونه ای بیمارستان چنای.

Priyanka می گوید که او نمی خواهد آن را توصیه به خصوص در طول زمان از COVID-19 بیماری همه گیر. “آن را آسان تر برای بدن انتخاب کنید تا عفونت های زمانی یک روزه برای یک زمان طولانی. بسیار وجود دارد اطلاعات علمی است که می گوید که سرعت keto بهتر از اینها یا روزه متناوب. با مقدار کم فیبر می تواند مختل روده تحرک منجر به نفخ و یبوست است. بدون به اندازه کافی کربوهیدرات و فیبر های باکتری های پروبیوتیک در بدن نمی تواند رشد و تاثیر آن بر دستگاه گوارش ما قابلیت,” او می گوید.

در این ستون ما رمزگشایی از سلامت روند و تصمیم می گیرید اگر آن را همه فقط اعتیاد به مواد مخدره و یا در واقع ‘اتفاق’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>