توسط NFL کس مسن راجر Goodell در واقع خواندن پیش نویس میدارد کردن شاخص کارت؟: بررسی

بسیاری در حال رفتن به در مورد نوشته 2020 پیش نویس NFL اما هیچ یک از آن را کاملا به عنوان فوری به این: چرا NFL کمیسر راجر Goodell تظاهر به خواندن پیش نویس میدارد از یک ظاهرا جعلی NFL, index card?

یک بررسی نشان می دهد 1) آن را جعلی و 2) او در واقع, واقعا خواندن آن است.

زمان ESPN sports کسب و کار روزنامه نگار Darren Rovell در واقع توییتی را در طرف دیگر از کسانی که کارت های شاخص در سال 2018: فوق العاده ساده پر-در — خالی است. کارت های از پیش چاپ در حال حاضر به احتمال زیاد به-پیش نویس بازیکنان ذکر شده در آنها را همراه با موقعیت خود و تیم کالج — کسی که به احتمال زیاد نام Goodell به طور معمول تلنگر از طریق یک جعبه ترتیب حروف الفبا مرتب کارت و پس از آن فقط پر کردن در آنچه آن را انتخاب کنید و تیم NFL پس از انتخاب ساخته شده است.

OK خوب اما چگونه ما می دانیم Goodell نیست فقط انجام آن را برای نمایش در این سال است و به جای خواندن برخی از اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته?

خوب ما باید شواهد تصویری از Goodell خود را.

Goodell توئیت کردن تصویری از خود را در زیرزمین پیش نویس NFL راه اندازی و اگر شما فریم به فریم شما خواهید دید که او در واقع یک جعبه از کارت های از پیش چاپ در حال حاضر در میز تاشو. در بالای شمع به نظر می رسد ایالتی آریزونا گیرنده گسترده براندون Aiyuk که ESPN پیش نویس گورو مل Kiper جونیور به رفتن 24th به New Orleans Saints در نهایی خود را مسخره پیش نویس است.

پرونده بسته شده است.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: [email protected] | توییتر: @grant_marek

بیشتر در پیش نویس NFL پوشش:

— زندگی: به دنبال هر یک از انتخاب از پیش نویس NFL اولین دور

— اینجا چه 49ers مربی Kyle Shanahan را در خانه پیش نویس NFL اتاق جنگ به نظر می رسد مانند

— چگونه به جریان پیش نویس NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>