Coronavirus آغاز شده و به تدریج در حال گسترش به مناطق روستایی به زودی پس از هند اعلام حضور covid-19 در این کشور در ماه ژانویه است. وضعیت بدتر شده است با معکوس مهاجرت و کمبود خدمات بهداشتی و درمانی و پزشکان در مناطق روستایی است.

“آنها ممکن است حمل کرونا ویروس عفونت داخل بینی و گلو و آنها ممکن است افزایش گسترش آنها باید سفر را از طریق به شدت شلوغ اتوبوس و یا قطار و یا وسایل نقلیه” دکتر گفت: Jugal Kishore استاد و سر در اداره جامعه پزشکی در Vardhman Mahavir کالج پزشکی و Safdarjung بیمارستان.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) یک فرد مبتلا به کرونا ویروس عفونت را نشان نمی دهد هر گونه علامت یا نشانه ای برای اولین بار دو تا 14 روز پس از آلوده شدن توسط کرونا ویروس در طی دوره کمون.

“کارگران مهاجر هستند یک لینک بین روستایی و شهری در هند است. ما در برخورد با کارگران مهاجر در HIV و فلج اطفال کنترل برنامه. اما Covid-19 متفاوت است. یک گزینه این است که صفحه نمایش آنها را هنگامی که آنها deboard و منزوی کردن آنها در صورتی که تب و/یا سرفه” گفت: Lalit کانت دانشمند و رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

وضعیت فرض بر اهمیت توجه به این که مهاجران شامل 48 درصد از ساکنان در هند شش تا از بزرگترین مترو دهلی نو و بمبئی و کلکته چنای حیدرآباد و بنگلور در سال 2011 با توجه به سرشماری ملی.

نگران بیش از هر ناکامی دولت تلاش کرده است برای قرار دادن در محل درب به درب نظارت و نقشه برداری مسیر تمامی بیماران در مناطق روستایی است.

“در طول شیوع یک بیماری مسری و یا اجتماعی فاصله اقداماتی در حال انجام برای COVID-19 گیر چنین جمعیت تمایل به بازگشت به خانه های خود. در چنین سناریو حاصل جماعت از کارگران مهاجر در ایستگاه های اتوبوس/مرزهای دولتی ممکن است آنها را مستعد ابتلا به COVID-19 عفونت است. بیشتر در معرض چنین افراد ممکن است بعد از آلوده شدن و حمل این عفونت به دور افتاده روستایی و محلات. همچنین این امر می تواند دشوار برای پیگیری آنها و مخاطبین خود را” اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در آن مشاوره.

آلوده مهاجران را افراد سالمند در معرض خطر که ممکن است دشوار که مسئولیت رسیدگی به.

“جمعیت روستایی نسبتا مسن ساخت آنها را بیشتر در معرض خطر سقوط به طور جدی بیمار از Covid-19. به عنوان آنها زندگی می کنند بسیار بیشتر از بیمارستان ها از شهری یا حومه همتایان و بیشتر از آنها لیست دسترسی به پزشکان خوب به عنوان یک جامعه مشکل” اضافه شده Himanshu Sikka, مدیر ارشد استراتژی و تنوع افسر, سلامت, تغذیه و شستشوی IPE جهانی بهداشت بین المللی مشاوره.

این می آید در این زمینه از کمبود های بهداشتی اولیه در مراکز (PHCs) و سلامت جامعه در مراکز 22 درصد و 30 درصد در سراسر هند با بیشترین کمبود در غرب بنگال, اوتار پرادش, Bihar, Jharkhand, Rajasthan, و, Madhya Pradesh.

“عمده مناطق که در آن افزایش به کارگیری منابع انسانی مورد نیاز است در حال فعالیت های نظارتی در ریشه چمن سطح نظارت مدیریت مهار عملیات آزمایشگاهی تست مجموعه, میترا و انتشار اطلاعات خطر ارتباطات و مدیریت بالینی گفت:” آرون Singhal, ویژه, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت.

حداقل 60 درصد از PHCs در هند تنها یک دکتر در حالی که حدود 5% هیچ کدام با توجه به بررسی های اقتصادی 2018-19. بیش از 10 درصد PHCs در Jharkhand و 20 درصد در چتیسگر لازم نیست که هر گونه پزشکان. بیش از 90 درصد PHCs در گجرات تنها یک دکتر. این وضعیت همان است که در 80 درصد از PHCs در کرالا و کارناتاکا و 70 درصد از کسانی که در راجستان, Uttar Pradesh و بیهار.

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که مهار برنامه ریزی برای مناطق روستایی باید قوی باشد.

“به طور معمول وجود دارد این است که گروهی از افراد از همان ایجاد کرد که به همان منطقه شهری برای اشتغال است. هنگامی که این گروه از مردم بازگشت به روستای خود مردم می دانم. محیطی کارگر در روستا باید اطلاع رسانی سلامت خود را به همتایان خود در مورد ورود خود را. غربالگری تب و سرفه مرتب شود. و کسانی که داشتن علائم جدا شود در Panchyat Ghar. برخی از نوع علامت است ساخته شده در خانه که در آن کارگران مهاجر زندگی می کنند با خانواده های خود به طوری که آنها می تواند نظارت به صورت تب و سرفه. این مهم است که ما مراقبت از این کارگران مهاجر به عنوان آنها مهم در قرار دادن اقتصاد ما به کنه دوباره گفت:” کانت.

بیش از 90 ٪ از هند نیروی کار تخمین زده شده است که در بخش غیررسمی که شامل هر دو روستایی و شهری است. بررسی های اقتصادی 2017-2018 گفته بود که 87 درصد شرکت به نمایندگی از 21 درصد از کل گردش مالی صرفا رسمی و خارج هر دو مالیات و امنیت اجتماعی شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de