تعریف لوکس در چرخ طلایی ارابه یکی از چند قطار در هند ارائه می دهد که یک اپیکوری تجربه برای مسافر است سرچشمه بازگشت به زندگی حسن نیت ارائه میدهد راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC).

راه اندازی در سال 2008 توسط کارناتاکا دولت شرکت توسعه گردشگری و کاهش حمایت ها در سال های اخیر باعث انقطاع از عملیات تا زمانی که به تازگی هنگامی که IRCTC پا به قرض دادن یک دست کمک می کند. اس اس Jagannathan مدیر کل IRCTC – منطقه جنوبی می گوید که احیای و بهره برداری از قطار بخشی از 10 سال به توافق با دولت کارناتاکا واقع شدهاست. آنچه در حال حاضر متفاوت است این است که پرداخت می شود ساخته شده در روپیه (قبلا فقط در USD).

خراب برای گزینه های

  • IRCTC راه اندازی خواهد شد دیگر موضوعی سواری با ارابه طلایی در اکتبر سال 2020 است. نام جواهرات از جنوب تور یکی از کارناتاکا به تامیل نادو کرالا و در شش شب و هفت روز پوشش نقاط مانند Mamallapuram, کومبکنم, تانجاوور, Kanyakumari Alleppey و کوچی. درون دولت سفر در ارابه طلایی با عنوان نگاه اجمالی از کارناتاکا را مسافران از بنگلور به میسور Bandipur و همپی قبل از بازگشت به منشاء آن نقطه در چهار روز.

در مارس 22, ارابه طلایی خواهد شد در تازه سفر از Yeshwantpur ایستگاه راه آهن. بسته تعمید غرور کارناتاکا را به مسافران در امتداد یک مسیر منظره از بنگلور به Mysuru, چیکمگلور, همپی و به گوا قبل از بازگشت. وجود 50 درصد تخفیف در رزرو اگر شما در حال سفر با یک همراه و همدم. این ارابه طلایی را در همان سفر در دو تاریخ دیگر — مارس 29 مارس 12.

IRCTC نیز باز زیارتی تورهای: یک بهارات دارشان توریستی قطار لقب رامایانا Yatra است به ترک از تیرونلولی در 5 مارس. “این بهارات دارشان قطار شروع به 12 سال پیش و به تازگی ما به اتمام آن 377th سفر. این رامایانا Yatra یک تور سفارشی از تمام سایت های مرتبط با حماسه” می افزاید: Jagannathan.

با جای خواب 12-کلاس مربیان و مسافر گنجایش تقریبا 800 کسانی که رزرو در رامایانا Yatra می توانید هیئت مدیره قطار از تیرونلولی, Madurai, Dindigul, کرور, ساییده شدن سالم Jolarpettai, Katpadi و MGR چنای مرکزی. در هر فرد هزینه ₹15,990 این قطار سفر نقطه عطفی در سایت در Chitrakoot Dham, بوخر, رقونتهپور, Janakpuri در نپال ایودیا, Allahabad, Nashik و همپی در میان مکان های دیگر. مدت زمان سفر 13 روز. “ما تا به حال به تعویق افتاد رامایانا Yatra از ماه نوامبر سال گذشته در ایودیا حکم,” او می گوید.

IRCTC نیز برنامه ریزی برای دوباره باز توریستی عملیات در جامو و کشمیر و لاداخ از تابستان است. “ما امیدواریم که وضعیت فعلی حل خواهد شد و سپس” Jagannathan می افزاید. با راه آهن را شبکه گسترده تر دولت در حال ضربه زدن بر روی IRCTC درب برای کمک به گردشگری است. “کرالا گردشگری ارائه کرده است ما از خواص خود را در Guruvayoor, Munnar, Thekkady و Wayanad. ما خواهد شد به طور مشترک ارائه بسته های گردشگری به این مکان” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de