آیووا گزارش 73 موارد جدید COVID-19

آیووا گزارش 73 موارد جدید COVID-19 روز سه شنبه به دلیل تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده همچنان به افزایش در سراسر کشور است.

Hawkeye دولت تایید کرده است در مجموع 497 موارد در درون مرزهای آن از 424 دوشنبه. یک مرگ رخ داده در دولت پس از شماره گذشته گزارش روز دوشنبه افزایش شمار کشته شدگان به هفت نفر با توجه به آیووا وزارت بهداشت.

افزایش موارد است که اندکی کمتر از 88 موارد جدید گزارش شده در دوشنبه اما هنوز هم تعداد بالا باقی می ماند نسبت به یک هفته پیش زمانی که 15 نفر وجود دارد موارد جدید در مارس 23 و در مجموع 105 موارد مثبت.

تبلیغات

در مجموع 61 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری در دولت و 33 اضافی بیماران مرخص شده و دوره نقاهت. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که با COVID-19 بودند هرگز در بیمارستان بستری بالغ بر 268 نفر است.

Linn County, که شامل رپیدز سرو مستند به اکثر موارد در 90 و دو مرگ, پس, Polk County, که شامل شهر Des Moines و شمارش 76 موارد است.

وجود دارد که هفت مورد در میان کودکان 136 در میان افراد 18 تا 40 176 در میان کسانی که در سن 41 تا 60 سال 149 در میان کسانی که در سن 61 تا 80 و 30 در میان کسانی که 80 سال و بالاتر.

در مارس 23, رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشتر به نام آیووا به عنوان یکی از کشورهای بود که با دیدن چند مورد و به طور بالقوه می تواند آرامش اجتماعی خود فاصله داشتیم.

“و ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد — به عنوان مثال بخش هایی از کشور ما بسیار به آرامی تحت تاثیر قرار,” او گفت:. “اعداد بسیار کوچک.”

“اما شما نگاه کنید در نبراسکا شما در آیداهو شما در آیووا شما نگاه کنید در بسیاری از — من می توانم نام بسیاری از کشورها که در حال دست زدن به آن را بسیار خوب و که نمی کنند به همان میزان و یا نه حتی نزدیک به حد New York,” او اضافه شده است.

نبراسکا شمارش 172 مورد و سه مورد مرگ در حالی که آیداهو مستند 415 مورد و هفت مرگ و میر با توجه به شماره های اخیر خود را.

رئیس جمهور عقب نشینی در هدف اصلی خود را به اقتصاد عامل عید پاک گفت: این یکشنبه گذشته که اجتماعی فاصله باید همچنان تا مارس 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im