آیووا حزب دموکرات بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز

آیووا حزب دموکرات (IDP) روز شنبه اعلام کرد که آنها در حال بررسی گزارش تناقضات در 95 حوزه از روز دوشنبه مملو قفقاز.

“از اینجا آغاز روند بررسی درخواست حوزه و اصلاحات منتشر خواهد شد قبل از دوشنبه در 12 p. m. EDT در یک به روز رسانی – گزارش قبل از تخصیص ملی نمایندگان” به IDP گفت: روز شنبه در بیانیه ای رادیو فردا گزارش داد.

95 حوزه را تشکیل می دهند فقط 5 درصد از کل تعداد حوزه در آیووا سازمان تایید شنبه.

تبلیغات

دوشنبه زمان تضمین می کند که آیووا نتایج اعلام خواهد شد قبل از روز سه شنبه نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه.

زمینه دموکراتیک نامزد کرده بود تا ظهر روز شنبه, CT به ارائه مدارک و شواهد از “تناقضات بین گزارش نتایج و ثبت رسمی از نتیجه از هر حوزه در جلسه شب” با توجه به IDP, CBS گزارش شده است.

حزب دریافت گزارشات از مبارزات سنسور. برنی ساندرزسناتور ورمونت بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی دموکرات ها را نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک آیووا حزب دموکرات بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بیشتر (I-Vt.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenDemocrats نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک آیووا حزب دموکرات بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: ردیف بالا 2020 دموکرات خود را در مورد قبل از نیوهمپشایر اولیه بیشتر (D-جرم.), و همچنین به عنوان سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی حزب دموکرات آیوا بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بلومبرگ در دیدار با فرمانداران دموکرات تر (D).

با تقریبا تمام حوزه در دولت, گزارش Buttigieg led ساندرز دقت در هيئت دولت معادل (SDEs). اما اختلاف بین نامزدها بود تیغ نازک و ساندرز برگزار شد اندکی سرب بر تعداد رای دهندگان در اولین تراز قفقاز.

رئیس IDP خواستار تحقیقات مستقل جمعه به مشکلاتی که تاخیر در این جلسه نتایج در Hawkeye دولت است. این قفقاز اولین فوران دوشنبه شب پس از یک برنامه جدید نشان داد تناقضات در جلسه نتایج برای داوطلبان.

تبلیغات

“با گزارش از 100 درصد از حوزه در ما در حال برداشتن گام برای اطمینان از صحت نتایج می باشد. تحقیقات مستقل از آنچه اتفاق افتاده است لازم است پس ما نهایی نتایج ایم” تروی, قیمت, دولت, رئیس. “@iowademocrats متعهد به سود خود اعتماد و انتخاب دموکرات ها در Nov.”

در روز پنج شنبه آسوشیتد پرس بود و هنوز هم قادر به نام یک برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>