آیووا حزب دموکرات تاخیر شهرستان کنوانسیون بیش از coronavirus

آیووا حزب دموکرات (IDP) جمعه اعلام کرد که این امر تاخیر در آن شهرستان کنوانسیون بیش از نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

در اینجا مشخص نیست که آن را نگه county کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای مارس 21.

“امروز آیووا حزب دموکرات اعلام کرد آن را به تعویق شهرستان کنوانسیون به یک تاریخ آینده مشخص” IDP صندلی مارک اسمیت در بیانیه ای گفت. “پس از مشورت های گسترده با County, صندلی, دولت کمیته مرکزی حزب رهبران و مقامات بهداشت عمومی ما آمده اند به تعیین که گسترش coronavirus خطری که اهمیت بیشتری نسبت موقت تاخیر در حرکت حزبی به کنوانسیون روند رو به جلو است.”

تبلیغات

به IDP گفت: از آن نگران بود که این کنوانسیون که به عنوان فرمت قفقاز خواهد بود به خصوص خطرناک در میان coronavirus بیماری همه گیر. قفقاز اغلب مستلزم گردهمایی های زیادی از مردم با هم را انتخاب کنید که نامزد آنها حمایت خاص ،

“این یک تصمیم آسان اما ما معتقدیم که این تصمیم درست است. توسط خود طراحی قفقاز هستند تجمعات ساخته شده در اطراف یک حس اجتماعی و در طول هر مرحله ما کار کرده اند به اطمینان حاصل شود که فرایند امن و قابل دسترس برای هر Iowan” اسمیت گفت.

“با این حال آیووا دموکرات نباید مجبور به انتخاب بین مشارکت دموکراتیک و باقی مانده در سلامت خوب” او افزود: “و نگرانی برای رفاه نمایندگان ما هزاران نفر از داوطلبان کارگران در کنوانسیون سالن و برای اولین بار می آیند.”

تاخیر آخرین سد برای IDP بود که با ضربه بهمن از انتقاد بیش از آن بی مهارت از ریاست جمهوری قفقاز در ماه گذشته.

اخبار از IDP می آید به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور, کشته شدن بیش از 40 نفر در ایالات متحده به تنهایی. آیووا است 17 موارد تایید شده بیماری به گفته نیویورک تایمز این ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>