لوزان سوئیس — کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو در طول چهار هفته از مذاکرات یکشنبه اعلام کرد در میان معترضان توسط ورزشکاران و مقامات ورزشی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مشاوره با مقامات دولتی و جهانی ورزش مقامات را در مقابله با “برنامه ریزی سناریو” برای جولای 24-Aug. 9 بازی, کمیته بین المللی المپیک گفت.

“این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در جولای 24, 2020, و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی است.” المپیک بدن در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد “لغو در دستور کار نیست.”

تغییر در استراتژی به دنبال رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ پیشرو در یک کنفرانس تلفنی با اجرایی اعضای هیئت مدیره.

باخ همواره گفت: سازمان به طور کامل متعهد به باز کردن بازی در جولای 24 — با وجود ورزشکار آموزش مقدماتی حوادث و بازی های آماده سازی بودن مختل بیشتر و بیشتر شیوع ویروس باعث COVID-19 بیماری است.

انتقاد از موضع رشد در روزهای اخیر از ورزشکاران و توسط یک عضو کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه قبل از باخ در نهایت اذعان کرد یک طرح جایگزین ممکن بود.

“البته ما با توجه به حالات مختلف” باخ گفته نیویورک تایمز در مصاحبه ای در اواخر روز پنجشنبه.

ملی کمیته المپیک در برزیل و اسلوونی بعد از آن خواستار به تعویق افتادن 2021. نروژ بدن المپیک گفت: می خواهم ورزشکاران رفتن به توکیو تا بهداشت جهانی بحران تحت کنترل است.

ایالات متحده حاکم بدن از شنا و آهنگ — دو تا از سه ردیف بالا تابستانی ورزشی — را به نام خود به ملی المپیک به مقام های فشار برای به تعویق افتادن.

“وجود دارد یک افزایش چشمگیر در موارد جدید شیوع COVID-19 در کشورهای مختلف در قاره های مختلف” کمیته بین المللی المپیک گفت. “این رهبری (هیئت مدیره) به این نتیجه رسیدند که کمیته بین المللی المپیک نیاز به برداشتن قدم بعدی در سناریو خود را برنامه ریزی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de