نتایج مطالعه نشان داد که علامتی قرنطینه را شناسایی و قرنطینه 50 درصد از علامتی افراد طی سه روز از توسعه علائم. در یک سناریوی خوش بینانه از اساسی تولید مثل شماره (R0) که 1.5 و بدون علامت عفونت فاقد هر infectiousness قبیل اقدامات را کاهش می دهد تجمعی بروز 62% مطالعه گفت. مثل تعدادی از عفونت می تواند از فکر به عنوان انتظار می رود تعداد موارد به طور مستقیم تولید شده توسط یک مورد در یک جمعیت که در آن همه افراد مستعد ابتلا به عفونت است.

“در سناریوی بدبینانه از R0 =4 و عفونت بدون علامت بودن نصف عفونی به عنوان علامتی این پیش بینی تاثیر می افتد به دو درصد” این مطالعه هشدار داد و افزود که بندر-از-ورود-بر اساس ورود غربالگری مسافران با مطرح ویژگی های بالینی و از Covid-19-کشورها را تحت تاثیر قرار خواهد رسیدن به متوسط تاخیر در معرفی ویروس به جامعه.

اقدام به تنهایی این مطالعه گفت: از جمله اقدامات خواهد بود کافی برای به تاخیر انداختن شیوع با هفته یا بیشتر. “هنگامی که ویروس ایجاد انتقال درون جامعه قرنطینه symptomatics ممکن است تاثیر معنی دار بر بار بیماری. به عنوان یک اقدام بهداشت عمومی, بهداشت سیستم و جامعه آمادگی خواهد بود بحرانی برای کنترل هر یک قریب الوقوع گسترش Covid-19 در کشور” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

این تحلیل مبتنی بر یک روش ساده مستعد در معرض-عفونی-بهبود (SEIR) مدل ضبط تاریخ طبیعی Covid-19 و انتقال آن پویایی است. این مطالعه به طور مشترک انجام شده توسط ترجمه جهانی تحقیقات سیاستگذاری سلامت همراه (Department of Health Research), ICMR بخش اپیدمیولوژی & بیماریهای واگیردار دانشکده بهداشت عمومی موسسه ملی اپیدمیولوژی ایران چنای و گروه بیماری های عفونی اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت عمومی امپریال کالج سنت مری در بیمارستان لندن است.

این ICMR دانشمندان گفته اند که به یک اثر قابل ملاحظه در به تاخیر انداختن ایجاد انتقال Covid-19 در هند هنگام ورود به فرودگاه غربالگری نیاز به نزدیک به کامل ضبط از ورودی Covid-19 موارد از جمله موارد بدون علامت.

“اگر چه نه عملا امکان پذیر است با استفاده از در حال حاضر ابزار در دسترس ما نتایج ارائه یک تصویر فرضی از سود اضافی از شناسایی موارد بدون علامت: اگر آنها فرار از هر گونه مهار تلاش آنها تمایل به خنثی کردن اثرات این تلاش با انتقال به بعد است که آنها می تواند باعث” مطالعه گفت.

در حال حاضر هیچ دقیق و سریع تست برای Covid-19 برای رسیدن به سطح مورد نیاز از تشخیص در میان موارد بدون علامت است; ICMR در این مطالعه گفت: تنها راه برای رسیدن به 90 درصد تشخیص میان بدون علامت ورود ممکن است از طریق جداسازی و قرنطینه از همه تازه واردان از مشخص مبدا فرودگاه.

منابع ممکن است بهتر است صرف در کاهش عفونت در جامعه مورد مطالعه اشاره کرد. دانشمندان می خواستم برای پیدا کردن اگر آن را ممکن است به جلوگیری یا تاخیر محلی شیوع Covid-19 از طریق محدودیت در مسافرت از خارج از کشور. به عنوان هر یک اندیکاتور stochastic در سراسر جهان حمل و نقل هوایی, شبکه پویا, مدل, هند رتبه 17 در میان کشورهای در بالاترین خطر واردات Covid-19 از طریق سفر هوایی.

“احتمال آلوده air traveller برای آمدن به هند به عنوان مقصد نهایی شد 0.209% با بالاترین نسبی واردات در معرض خطر در دهلی نو (0.064%) و پس از بمبئی و کلکته, بنگلور چنای حیدرآباد و کوچی. در این زمینه یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر در مجموعه و سفر از مناطق آلوده همچنان ادامه دارد” این مطالعه گفت.

مختلف مطالعات دیگر در سراسر جهان ایجاد کرده اند که سفر غربالگری را از دست بیش از نیمی از آلوده مسافران در حساب که بدون علامت و غافل از قرار گرفتن در معرض تاکید بر نیاز به پس از سفر نشانه ردیابی در میان آنها است. “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که حتی اگر علامتی موارد جامع شناسایی و قرنطینه تاخیر در زمان اپیدمی در هند خواهد بود در روز و نه هفته” مطالعه گفت.

“ما همچنین به بررسی تاثیر بالقوه از قرنطینه symptomatics در کنترل انتقال در هند با تمرکز بر چهار مناطق عمده شهری است. نتایج ما نشان می دهد که ممکن است به قطع انتقال COVID-19 در هند, اما تنها در خوش بینانه ترین حالات ،

بیشتر ICMR در این مطالعه گفته است که این مهم نگرانی نیز بهره وری و بهنگام از قرنطینه و جداسازی بیماران. بیشتر چالش های تشخیص Covid-19 با علائم شبیه به بسیاری دیگر از عفونت های مجاری تنفسی تحتانی.

این مطالعه با هدف پیش بینی شده است که مداوم دنبال کنید تا از مسافران بازگشت از Covid-19-کشورها را تحت تاثیر قرار و تماس خود را ردیابی برای ظهور مطرح علائم را بالا فشار بر سیستم بهداشت و درمان بیشتر است بنابراین در احتمال معرفی جامعه انتقال است.

“افزایش تعداد آن را غیر عملی برای استفاده از تست آزمایشگاهی برای تایید هر مورد و در نتیجه استفاده از علامتی نظارت باید تبدیل به اصلی بهداشت عمومی استراتژی برای شناسایی و پاسخ در موثر ترین و موقع” مطالعه گفت.

این مطالعه همچنین هشدار داد که با تحول درک Covid-19 اپیدمیولوژی به خصوص بسیاری از موارد آلوده بدون علامت آن است که دشوار است برای پیش بینی تعداد تخت مورد نیاز و یا فن های لازم برای COVID-19 نفر در این مرحله است.

“همانطور که در گزارش از دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار ممکن است ما انتظار هشت تا ده شدید و 40-50 غیر شدید Covid-19 موارد برای هر مرگ است. در یک بسته تنظیم از طبیعت مشابه که در کشتی کروز ‘الماس شاهزاده” ما ممکن است انتظار 26 درصد از کل جمعیت را دریافت کنید و یکی در 450 افراد آلوده به مرگ” این مطالعه گفت.

“ما استنباط است که حدود پنج درصد از بیماران آلوده خواهد شد نیاز به مراقبت های ویژه و نیمی از افراد بستری در واحد مراقبت های ویژه نیاز به تهویه مکانیکی” مطالعه گفت.

با توجه به این عظمت در حال تکامل Covid-19 گیر این دانشمندان توصیه می شود که به آن مربوط است که خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در حال شناسایی و آموزش قبل از وقوع در مجموعه. بهداشت و درمان و بیمه عمر باید اعلام کرد برای بهداشت و درمان کارگران اگر آنها قرارداد Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im