اینترنت هشدار ترند: آیا شما به تماشای “واکنش نشان می دهند به Infinite’ ویدئوها در یوتیوب ؟

اگر شما عشق Infinite, شما را به تماشای یوتیوب vloggers واکنشهای Infinite فیلم ها ؟ با توجه به COVID-19 همه گیر و انزوا با مردم به مرور با انتقام برای اولین بار به ارسال رو به جلو برای یک خنده خوب این فیلم ها یوتیوب کاملا زندگی-بهینه ساز.

این مستند دوره در سراسر جهان نیز دیده می شود بزرگ و متورم از Infinite ویدئوها از, انفرادی, رقص, شوخی, در, اعضای خانواده و هم اتاقی و همچنین دوبله فیلم از صحنه های معروف از واقعیت نشان می دهد تلویزیون و فیلم ها و آهنگ ها — که همه باید از این عامل انقباض غیر ارادی ماهیچه.

یوتیوب فیلم ها واکنش به Infinite مطالب سرگرم کننده هستند اگر شما عاشق puns و باید درک خوبی از حس شوخ طبعی. این ویژگی اسکرول بی نهایت از اینترنت ارائه می دهند چیزهای زیادی; شما می توانید شانس بر کتاب های جدید, دمدمی, حساب های رسانه های اجتماعی و گاهی اوقات شما تا پایان در یک صفحه جالب است که وعده به شما را یک شبه متخصص در موضوع داده شده است.

A screenshot from Namaste Korea’s YouTube video ‘Indian Tik Tok Reaction by Koreans’ on 15 Jan 2020

یک تصویر از Namaste کره یوتیوب ‘, هندی, Tik Tok, واکنش کره ای ها’ در 15 Jan 2020 | عکس های اعتباری: Namaste کره / YouTube

من تجربه شرایط “وب شما” و “شیرجه عمیق” زمانی که من متوجه شدم من تا به حال صرف تمام یک بعد از ظهر یکشنبه تماشای صحبتهای در یوتیوب. چه شروع با یک لینک فرستاده شده توسط یک دوست دیدم من پایان تمام فیلم های خاص که vlogger که بسیار بعد از ظهر. با شب من فقط یک متخصص در vlogger انتخاب شخصیت و سبک تصویری ساخت من نیز کشف بیشتر vloggers و در نهایت تصادفا واکنش نشان می دهند-به سرحال فرم کوتاه ویدئوها در ByteDance متعلق به پلت فرم.

واکنش نوع از فیلم های آنلاین معروف ساخته شده بود ما بر اساس YouTubers, خوب, برادران. در سال 2015 آنها حتی سعی کردم به علامت تجاری عبارت ‘واکنش نشان می دهند که مجموعه ای خاموش شهروندان و سازندگان محتوا’ جمعی خشم. همچنین در Infinite است بی نظیر YouTuber Kalen آلن که یک شبه معروف پس از ساخت اولین بی احترامی صحبت کردن مواد غذایی پر واکنش تصویری. هیچ سوال دستور العمل که Kalen نشده واکنش نشان داد. به علاوه این بحث خواهد بود ناقص و بدون ذکر یوتیوب سری پرمدعا بررسی فیلم. کمدین Biswa Kalyan رته و Kannan Gill که شروع به برشته صحنه فیلم ها و آهنگ ها از 80s و 90s لرزاند یوتیوب شهروندان’ تغذیه از سال 2014 تا 2017.

ارزش زمان-عبور ؟

وقتی که می آید به واکنش های Infinite فیلم ماهش Keshwala — محبوب شناخته شده برای خود را در کانال یوتیوب Thugesh — طول می کشد کیک. با بیش از 4,87,000 یوتیوب مشترکین Thugesh باعث می شود مطمئن شوید که او شاخه های واکنش جنسی است که تحت پوشش یک مقطع از موضوعات; واکنش های خود به Infinite محتوا و اجرا در سه قسمت. مجموعه ای از واکنش ها را نشان می دهد مقدار از زمان او صرف چینی تصویری-شبکه اجتماعی اشتراک گذاری پلت فرم. پاكدامن هندی و سبک خود را از تعامل می آید در سراسر به عنوان صادق است. Thugesh ظالم است و به عقب ندارد و حتی وقتی که می آید به انجام یک شماره خود را در زمان.

“واکنش ویدئوها سرگرم کننده هستند چرا که ما فقط باید به واکنش نشان می دهند به آنچه که ما می بینیم می گوید:” Sarbajit سرکار با نام مستعار Ranautneel. 24-در سال Infinite ستاره از تریپورا بیشتر می کند چشم نواز و در عین حال آسان, تبادل نظر, سرگرمی مشهور پانسمان. “به جای واکنش, من می خواهم به از نو خلق کردن فیلم اصلی در سبک من. من عاشق تماشای واکنش ویدئوها اما من فکر می کنم من بیش از حد کوچک در vlogging مدار برای انجام واکنش ، مورد علاقه من فیلم ها واکنش ها را آموزش.”

A screenshot of Viraj Ghelani with TikTok-er Bhuvan Bam in a YouTube video ‘Types of TikTok Users’ on 5 March 2019

یک تصویر از Viraj Ghelani با Infinite-er Bhuvan بم در یک ویدیو یوتیوب ‘انواع Infinite کاربران در 5 مارس 2019 | عکس های اعتباری: Fliter کپی / YouTube

صحبت از Infinite هند و رقصنده ویدئوها از آن است که ارزش صرف برخی از زمان تماشای کره ای در تاریکی واکنش نشان می دهند به رقص هندی فیلم یکی می توانید فهرست را از طریق Namaste کره کانال یوتیوب که بیش از 59,200 مشترکین.

چه چیزی باعث واکنش ویدئوها محبوب است ؟ “به معنای واقعی کلمه همه cringes در Infinite ویدئوها می گوید:” بر اساس بمبئی-YouTuber-بازیگر و کمدین Viraj Ghelani که شناخته شده است به یکی از محبوب ترین چهره در FilterCopy. او همچنین احساس می کند که واکنش ویدئوها در حال انحراف از افسرده اخبار در اطراف ما. “واکنش ویدئوها را ما مربوط به آن است. بیشتر از زمانی که ما از دیدن فیلم به خصوص در Infinite اولین واکنش ” چرا ” و vlogger واکنش ویدئوها عمل به عنوان یک خروجی برای آن احساسات است.”

A screenshot from Tanmay Bhatt’s video ‘India Reacts to Corona - Insane Cringe’ on 23 March 2020

یک تصویر از Tanmay Bhatt تصویری ‘هند در واکنش به کرونا – مجنون انقباض غیر ارادی ماهیچه در 23 مارس سال 2020 | عکس های اعتباری: Haley Bhatt / YouTube

اگر یکی است به بحث در مورد Infinite واکنش ویدئوها و خلاقیت, Haley Bhatt مطلب آن را با تمرکز خود را بر روی پس زمینه خنده و آهنگ ها. در مارس 22 فیلم ‘Infinite واکنش نشان می دهد به کرونا ویروس – مجنون انقباض غیر ارادی ماهیچه. او توضیح می دهد که اگر Infinite بود و سپس این فیلم خواهد بود بسته بندی شده با 27,000 آهنگ.

بنابراین ما کشف بیشتر واکنش ویدئوها در این روز ؟ “در راه است, بله. عملا هر کس در این گوشی به دنبال محتوا. Vloggers شلوغ تر از همیشه برای دیدار با تقاضا. چگونه اینترنت کار می کند جالب است; هر تصویری resurfaces زمانی که یک نفر کلیک و یا نظرات به این” نتیجه گیری Viraj.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>