بهره قابل پرداخت در تاخیر در پرداخت GST خواهد شد و از این پس محاسبه شود در خالص بدهی مالیاتی و قانون است که اصلاح را به اثر به آن هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم (CBIC) گفت: در روز شنبه.

در میان نگرانی در صنعت مورد CBIC اخیر بخشنامه به میدان تشکل برای آغاز بهبود در مورد 46,000 کرور از عدم پرداخت سود تاخیر GST پرداخت CBIC در یک سری از توییت روشن است که مرکزی و چندین دولت باید prospectively اصلاح GST عمل می کند به جمع آوری سود خالص بدهی مالیاتی.

این CBIC گفت: GST قوانین همانطور که در حال حاضر مجوز بهره محاسبه تاخیر GST پرداخت بر اساس ناخالص بدهی مالیاتی. این موقعیت تایید شده است در Telangana بالا تصمیم دادگاه مورخ 18 آوریل 2019.

“با وجود این موقعیت از قانون و Telangana بالا دادگاه دستور دولت مرکزی و چندین دولت در توصیه های GST شورای اصلاح مربوطه CGST/SGST اعمال به اتهام بهره تاخیر GST پرداخت بر اساس خالص بدهی مالیاتی” در CBIC گفت.

“از جمله اصلاح خواهد شد prospectively. ایالات Telangana و, West Bengal در روند اصلاح خود را به دولت GST عمل می کند. پس از روند اصلاح کامل است, تغییر مفاد قرار داده می شود در عمل برای کل کشور” به آن اضافه شده است.

کسب و کارهای دیگر از کسانی که تحت ترکیب طرح ثبت شده تحت کالا و خدمات مالیات (GST) باید فایل را برمی گرداند (GSTR-1) نشان بدهی مالیاتی توسط 11th از زیر ماه و پرداخت مالیات توسط پر کردن GSTR-3B با 20.

شده اند وجود دارد موارد که در آن GST assessees پرداخت مالیات پس از تاریخ مقرر اما در پرداخت بهره و دلیل بر تایید تاخیر در پرداخت.

وجود شک و تردید در مورد اینکه آیا علاقه به پرداخت ناخالص بدهی مالیاتی یا خالص بدهی مالیاتی. این CBIC گفته بود که علاقه ای بود که به پرداخت بدهی مالیاتی یا از طریق نقدی و یا با استفاده از ورودی اعتبار مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im