علاقه به جت خصوصی موج به عنوان coronavirus را نگه می دارد شرکت های هواپیمایی به دور از چین

کاهش پروازهای هواپیمایی از چین و هنگ کنگ با توجه به کروناویروس در حال افزایش است تقاضا برای جت های خصوصی به عنوان ثروتمند مسافران سعی کنید به خارج شدن مدیران می گویند اما ممنوعیت سفر و عصبی خدمه داشته است که از ترجمه به کسب و کار بیشتر.

به SARS-CoV-2 شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 1300 نفر در چین باعث شده است تا حق بیمه آسیایی شرکت های هواپیمایی مانند هنگ کنگ Cathay Pacific Airways با مسئولیت محدود و خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود به شدت کاهش پرواز خود را برنامه.

بر اساس UK-مشاوره Ascend توسط Cirium گفت: تعداد پروازهای برنامه ریزی شده به کار به از و در چین کاهش یافته بود 34 درصد از Jan. 23 طریق Feb. 11.

کسانی که کاهش چپ رشته مسافران به در تکیه دولت-رهبری تخلیه. برای کسانی که استطاعت آن وجود دارد منشور جت خصوصی حمل و گروه های کوچک تر و امیدوار کننده کمتر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس مدیران گفت.

سخت قرنطینه مورد نیاز سفر, ممنوعیت شهروندان چینی و نگرانی برای خدمه ایمنی را ترک کرده اند تنها یک استخر محدود اپراتورهای جت خصوصی حاضر به پرواز به چین در مقایسه با وضعیت در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر در سال 2003 اپراتورهای گفت.

“این بار اپراتور و کشور قرار داده اند بسیاری از محدودیت های استفاده از جت خصوصی به کشورهای تحت تاثیر این ویروس گفت:” لوگان Ravishkansar مدیر اجرایی سنگاپور مبتنی بر منشور اپراتور MyJet Asia Pte Ltd. “رهبران کسب و کار در حال ترس و اشتباه به رفتن در داخل و خارج از آسیا است. خدمه پرواز می ترسند به پرواز به عنوان به خوبی.”

جت خصوصی شرکت های VistaJet و NetJets گفت: آنها باید خود را به حالت تعليق چین عملیات, در حالی که تولید کنندگان گلف استریم و بمب افکن, Inc لغو برنامه به بازار جت در این هفته نمایشگاه هوایی سنگاپور.

“در حالی که ما در حال دریافت یک چشم انداز مثبت در سوالات آن نیست به مبلغ بیشتر پرواز” گفت: Patrick Gallagher رئیس فروش و بازاریابی برای برکشایر هاتاوی وارز NetJets.

جنوبی دولت آمریکا خواسته PrivateFly جهانی خدمات رزرو برای پروازهای چارتر را راه اندازی چهار پرواز از ووهان چین شهر در مرکز coronavirus شیوع اگر چه این درخواست ممکن است امکان اجرایی آدم Twidell و گفتگو کرد.

پردازنده یک جت خصوصی حمل مسافر و دور از coronavirus شیوع داوطلب خدمه پرواز و مسافران خواهد ماسک می پوشند که آنها تغییر هر ساعت و پزشکی خدمه خواهد بود در لباس کامل, دنده محافظ, او گفت:. پس از پرواز خدمه سه هفته از پرداخت را ترک کنند اما باید اقامت نزدیک به خانه.

بر خلاف منظم کسب و کار جت پرواز به مسافران خدمت می کنند خود را از گسترش گذاشته شده در داخل کابین.

“جنبش در طول پرواز به حداقل نگه داشته است و بسیار کمی وجود دارد که تعامل بین هر پردازنده به منظور کاهش هر گونه احتمال عفونت” Twidell گفت.

جکی وو, رئيس جمهور از هنگ کنگ مبتنی بر JetSolution حمل و نقل هوایی گفت شرکت او دریافت کرده بود “افزایش قابل توجهی خصوصی پرواز چارتر درخواست” از آسیا است.

درخواست عمدتا برای پرواز و خروج از هنگ کنگ یا چین به مقصد مانند Auckland, تایپه, پنوم پن سنگاپور و کوالالامپور.

او گفت که او نمی تواند تحقق حدود نیمی از این درخواست به دلیل ممنوعیت سفر در بازدید از چین است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma