جامعه اطلاعاتی بود هشدار از خطر ناشی از رمان coronavirus در طول ماه های ژانویه و فوریه به کاخ سفید به عنوان تهدید شد و آهسته به رول در سراسر کشور اقدامات, گزارش ها نشان می دهد.

مقامات ایالات متحده آشنا با جاسوسی آژانس, گزارش, گفت واشنگتن پست که این گزارش روشن نیست که این ویروس ممکن است در ایالات متحده و یا پیشنهاد و مراحل خاص برای جلوگیری از شیوع, اما آنها مسیر بین المللی گسترش coronavirus و هشدار می دهند که چین در ابتدا با رد جدیت از آنچه که در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

در حالی که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOn پول: معرفی مک کانل سوم coronavirus امداد پیشنهاد | دموکرات ها به دنبال بزرگتر محرک با کمتر کمک های اولیه برای کسب و کار | واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری سنبله Hillicon دره: توییتر اهداف coronavirus اطلاعات غلط | Facebook ممنوعیت ضد عفونی کننده ویروس, تبلیغات آزمون برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار | DHS تعریف انتقادی شغل در طول شیوع | کنترل از راه دور برنامه های کاری افزایش یک شبه دفاع: ‘دهها هزار نفر از نیروهای گارد ملی می تواند فعال برای coronavirus پاسخ | بیمارستان کشتی می تواند هفته به استقرار | تهمت می گوید نظامی برای کمک به آمریکایی ها در گیر پرو بیشتر را زود اقدام به بستن مرز به هر مسافران از چین که در آن کروناویروس اولین بار ظاهر شد, کاخ سفید بود آهسته به تست کیت های موجود و واگذار بسیار از پاسخ به دولت.

تبلیغات

سازمان های اطلاعاتی “شده اند هشدار در مورد این از بهمن ماه” یک مقام آمریکایی که تا به حال دسترسی به اطلاعات گزارش گفت: پست. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند — آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن.”

کاخ سفید در دفاع از رئيس جمهور در پاسخ با رد ادعا می کند که دولت گرفتار شد و پا به حالت صاف و اصرار دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان های اولیه و قابل عمل است.

“رئیس جمهور تهمت گرفته شده تاریخی اقدامات تهاجمی برای حفاظت از سلامت و ثروت و ایمنی مردم آمریکا — و بنابراین در حالی که رسانه ها و دموکرات ها تصمیم به تمرکز تنها بر احمق سیاست از یک شم نامشروع استیضاح,” هوگان Gidley در بیانیه ای گفت به این پست. “این بیشتر از نفرت انگیز, نفرت و شرم آور برای بزدلانه منابع بی نام به تلاش برای بازنویسی تاریخ — آن را روشن تهدید برای این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de