شرکت های بیمه به نمایندگان مجلس: بیمه سلامت ‘طراحی شد’ به صورت بیماری های همه گیر

یک گروه از انجمن ها که به نمایندگی از اعضای بیمه بهداشت و درمان صنعت به قلم یک نامه به یک جفت از قانونگذاران کنگره از کالیفرنیا اشاره کرد که شرکت های بیمه سلامت ساخته شده است به مقاومت در برابر بیماری های همه گیر مانند زمان شیوع کروناویروس.

“پوشش بیمه کار می کند با گسترش خطر, اما این مدل به سادگی نمی تواند حساب برای یک وضعیت که در آن تلفات فاجعه بار و تقریبا جهانی” جمعی نوشت: در نامه ای به تاریخ مارس 2, Roll Call گزارش شده است. “کسب و کار استاندارد وقفه سیاست نمی شدند و نمی طراحی شده برای ارائه پوشش در برابر بیماری های مسری مانند COVID-19 و چنین نمی شد actuarially قیمت به انجام این کار است.”

این گروه افزود: “ما سازمان های آماده به کار با کنگره بر راه حل هایی که ارائه کمک های لازم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. برنامه های وام برقرار مراقبت عمل پرداخت را فراهم های اقتصادی حمایت از خیابان اصلی کسب و کار, اما نقدینگی اضافی مورد نیاز خواهد بود برای اختلال در صنایع و کسب و کار برای جلوگیری از بی سابقه سیستمیک بحران اقتصادی است.”

تبلیغات

مراقبت عمل اشاره به کروناویروس کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون 2.2 تریلیون دلار بسته محرک کنگره به تازگی به تصویب رسید برای کمک به تحریک اقتصاد کشور فرستاده شد به سقوط هستند با این بیماری همه گیر.

مظنونان حمله به دانشگاه کالیفرنیا گیل کیسنرسگیلبرت (گیل) ری CisnerosMORE (D) و مایک تامپسونچارلز (مایک) مایکل ThompsonPelosi حفاری در استیضاح قوانین مبارزه با آمریکا به طور موقت لغو تهمت نمک کسر کلاه پول: پلوسی تهمت مشتری جلب کردن قرارداد جدید نفتا | مک کانل می گوید هیچ تجارت رای تا زمانی که استیضاح دادگاه پایان می رسد | قانونگذاران فشار هزینه مهلت تا پنج شنبه بیشتر (D) بودند دریافت کنندگان این نامه است. کنگره دو شرکت امضا نامه ای از خود در تاریخ 31 مارس بود که با حمایت بزرگ, گروهی مرکب از بیش از 30 دیگر قانونگذاران کالیفرنیا. این نامه بنا به گزارش خواسته ریکاردو لارا کالیفرنیا کمیسر بیمه به نیروی شرکت های بیمه به افتخار کسب و کار وقفه بند پس از کسب و کارهای کوچک گزارش شده است که بسیاری از شرکت ها حاضر به انجام این کار.

“من نا امید که شرکت های بیمه قادر به پوشش زیان — به عنوان یک نتیجه تاریخی ما جهانی همه گیر — در کسب و کار وقفه در بیمه” کیسنرس در بیانیه ای گفت: در آن زمان با توجه به انتشار. “ما دیده ایم بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک تعطیل, کاهش کارکنان و یا به شدت محدود است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>