شرکت های بیمه کاهش حق بیمه در میان شیوع کروناویروس

چند عمده شرکت های بیمه در حال کاهش حق بیمه با توجه به کمتر ادعا می کند در میان اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دولت مزرعه اعلام کرد که سود سهام تا 2 میلیارد دلار را به خود بیمه خودرو مشتریان خواهد شد که اعتبار دریافت حدود 25 درصد از حق بیمه خود را برای مدت زمان از 20 مارس تا مه 31, هر چند دقیق درصد خواهد شد توسط دولت متفاوت است.

بیمه های غول پیکر به ذکر است دریافت کمتر ادعا می کند به عنوان بسیاری از آمریکایی ها را آغاز کرده اند که کار از راه دور و با صرف نظر کردن از خود رفت و آمد.

تبلیغات

“ما از ما ادعای فعالیت مردم در حال رانندگی کمتر” State Farm رئیس جمهور و رئیس اجرایی Michael L. Tipsord در بیانیه ای گفت. “این سود سهام یکی از راه های ما در حال کار برای کمک به مشتریان ما در طول این وضعیت بی سابقه ای.”

USAA, یکی از بزرگترین کشور ملک-تلفات شرکت های بیمه اعلام کرد روز شنبه از آن خواهد شد به عقب 520 ميليون دلار به اعضای آن اشاره کرد که هر عضو با یک سیاست بیمه خودرو 31 مارس دریافت خواهد کرد 20 درصد اعتبار در دو ماه حق بیمه در هفته آینده.

“ما درک تاثیر این بیماری همه گیر در کشور ما و به خصوص نظامی ما در جامعه و خانواده بسیاری از آنها نیز در حال کار در خط مقدم بحران است. بازگشت حق بیمه فراهم می کند کمک به موقع برای ما اعضای” USAA اجرایی Wayne طاووس در بیانیه ای گفت.

دیگر شرکت های بیمه مانند آزادی متقابل و Allstate دراین هفته اعلام کرد که آنها در حال صدور 15 درصد بازپرداخت بیمه. Geico اعلام کرد که این امر بازگشت 15 درصد اعتبار در سیاست تمدید در حال حاضر و اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>