Insta زنده در هند فرهنگ و هنر

Ranveer Brar را Insta زنده جلسات #BehomewithRB را به ميدان های مختلف جنبه های فرهنگی هند است. این رستوران نویسنده و مشهور آشپز چت با نوازندگان و شاعران کمدین و نویسندگان. 45 دقیقه فیلم که در Ranveer را Instagram رسیدگی @Ranveer.Brar

“من ملاقات بسیاری از مردم جالب از زمینه های متنوع در طول سفر من بنابراین ایده این بود که آنها را به این گفتگو. مانند در مواد غذایی ما وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات در ما موسیقی سنتی و سازهای موسیقی است. من همیشه آن را جذاب برای دیدن این ارتباط بین غذا و موسیقی است. در سفر من من اغلب در دیدار با نوازندگان که در حال کار سخت برای حمل به جلو یک موسیقی میراث و زنده نگه داشتن آن بیش از نسل های میراث فرهنگی است که تهدید به از دست رفته بیش از نسل های بسیاری مانند از دست داده و دستور العمل های. من احساس می کنم نیاز شدیدی به این هنرمندان یک پلت فرم و همکاری با آنها است که یکی از این تلاش.”

Insta live on India’s art and culture

Ranveer (که خود را یک “مواد غذایی صوفی’) تا به حال بحث و گفتگو با یوسف خان از الوار منطقه که نقش نادر تک زهی ابزار Bhapang که سرچشمه از Mewati جامعه در منطقه الوار. “من ملاقات یوسف در حالی که کمک به یک دوست به زودی به منتشر می شود موسیقی مستند. من شیفته این ساز و ایدئولوژی Bhapang هنرمندان که در موسیقی فراتر مذهبی موانع. یوسف است digitising قطعات ارائه شده توسط پدربزرگش و پدر نیز سنتی Bhapang بازیکنان. یک مهندس با صلاحیت یوسف چپ کار خود را به دنبال شور و شوق خود را و کار در احیای مرگ موسیقی محلی شکل. وجود خواهد داشت بسیاری از جمله استعدادهای پنهان در آینده.”

به همین دلیل او را انتخاب Instagram, آشپز, Ranveer می گوید: “به دلیل دسترسی به آن. آن است که آسان برای استفاده.” نیز وجود دارد یک جلسه با Neeraj آریا از Kabir کافه. “من ملاقات Neeraj چهار سال پیش. من از ایده بازگرداندن چندساله تعالیم کبیر از طریق معاصر فرم از موسیقی است. Neeraj جذب کبیر و ترجمه فلسفه به عمل است.”

Ranveer می گوید او نمی کند “آماده سازی” بیش از حد برای جلسات خود را. “من خواندن و بازخوانی خاطرات من با تماشای فیلم های قدیمی من را ساخته اند را در چشم انداز. تمام فیلم های من در درجه اول شخصیت و چشم انداز هدایت می شود.”

The Insta زنده جلسات آغاز شد و در 19 مارس ، در ابتدا از آن انجام شد هر روز در 4 ساعت, اما, آشپز, Ranveer تصمیم گرفته است به میزبان نشان می دهد که سه بار در هفته از امروز. “اطلاعات منابع محدود است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی به مسائل جدی تر در این زمان. بنابراین در حال حاضر من انجام خواهد شد و جلسات سه شنبه ها پنج شنبه ها و شنبه ها در ساعت 10.30 است که اوج ساعت برای استفاده از داده ها.”

او می گوید که ایده پشت فیلم است که نگاه به فرهنگ از گسترده تر لنز. “من همیشه نوشته من به بازی (درامز) من رنگ. من باور دارم که فردی عبارات symbiotically می شود بیان در جامعه است.”

در میان این فیلم ها به سازمان دیده بان برای یک گفتگو با نوازنده Clinton Cerejo و فیلمساز مستند Sumit Khanna

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر