داخل Tarun Tahiliani 25 سال

Tarun Tahiliani 25 سالگرد جشن شامل یک کتاب از Mapin بعد از این سال است که سند خود را در “سفر به این نقطه و سنتز”. از demonetisation به مالیات بر درآمد حملات به ظهور دیگر طراحی ستاره در هند او جان سالم به در آن است. بیشتر از او:

بیش از 25 سال, نمونه طرح مانکن و باند. چه خارج از غرفه را از این سفر?

من فکر می کنم مد شده است همچنین در مورد عمیق تعامل با زمان و جزر و مد زندگی می کنیم. من به ویژه نگران تلاش برای نگه داشتن هندی ما بودن چون وقتی ما غربی است و به عنوان یک ارزش بالاتر و ما رو به تغییر است. ما باید به خود ما هندی بودن. هیچ چیز خارج از غرفه را بیش از به می گویند که شما رو به نگه داشتن شنا بالادست با محکومیت خود را مانند ماهی قزل آلا رفتن بالادست; ممکن است به نظر می رسد خودکشی اما در یک راه وجود دارد هیچ چیز دیگری می توانید انجام دهید.

آیا اظهار نظر در مورد دیگران ربودن ایده های خود را از هند مدرن ؟

هیچ کس صاحب جقه هیچ کس صاحب maang tikka و هیچ کس صاحب هند مدرن است. هر کس تفسیر خود را برای عدم وجود یک بهتر اصطلاحات و یا برای این واقعیت است که آن را مانند یک مدت خوب. همه رایگان است برای تعریف آنچه که آنها فکر می کنم در هند مدرن است. به عنوان طولانی به عنوان آن را به درستی انجام می شود آن را فوق العاده است!

Inside Tarun Tahiliani’s 25 years

چالش ها تلاش سنتز از فرهنگ های مختلف امروز.

چالش این است که وجود دارد بیش از حد بیش از حد حسی و همه در برخی از سر در گم مخلوط چرا که ما باید بیشتر urbanisation واحد خانه های تک فرزند و پدر و مادر هر دو کار وجود دارد این است که زمان بسیار کمی برای انتقال فرهنگ است. فرهنگ عامه می آید بیش از تلفن و تلویزیون و اینترنت و آن این است که هر کسی حدس می زنم که در حال تماشای چه. نیز وجود دارد هیچ سانسوری که استفاده می شود وجود دارد در اوایل تا ذهن مردم اغلب unhinged. در این زمینه به harping در هند ممکن است صدای آموزشی, بلکه آن است که آنچه در آن است.

چه رفت و به ایجاد آرشیو خود را در آتلیه?

ما شروع به سازماندهی آن را چند سال به عقب. ما همیشه ذخیره می شود نمونه ها و طرح ها. آن است که بدن موثر به نگاه و من می توانم به شما اطمینان دهم که ما از دست داده اند و حداقل 15% از ما با کیفیت بسیار خوب نمونه به دلیل embroiderers آنها را و آنها را بر نمی گرداند. در حال حاضر ما اجازه نمی دهد هر چیزی را از کارخانه. آن است که چیز زیادی برای embroiderers یا جوان طراحان نگاه. مانند مارک های خارج از کشور در صورتی که این نام تجاری است برای زنده ماندن قوی بایگانی یک ضرورت است.

برنامه برای هر دو Jamdani و جدید پارچه ابریشمی گل برجسته?

ما با مردم فوق العاده در بنگال غربی که در حال انجام [Jamdani]. آنها طرح های ساده به طوری که نقوش استفاده می شود که در chikankari استفاده می شود در jamdani. من در حال مرگ برای دیدن jamdani با chikankari. همچنین در نهایت من که نرمی و کندی من دوست دارم در ما brocades. من امیدوارم که برای دیدن آنها را در هر شکل ممکن. برخی از brocades من مردم پوشیدن در مراسم ازدواج خود را… وای خدای من شوکه کنید که مردم می خواهم به پوشیدن چیزی است که شعله ور!

اگر 2018 شد یک سال از ناآرامی برای شما چه 2020 شکل خواهد بود ؟

دیوانه رکود دیوانه ناآرامی داخلی در مخالفت و در حال حاضر [Covid-19] ویروس. من فقط باید به رول با مشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>