در داخل یک منطقه خلیج Buffalo Wild Wings, یک روز پس از همه ورزش لغو شد

آن روز بعد از NBA, NHL, MLB MLS و NCAA یا معلق و یا آشکار لغو فصل خود را. کروناویروس در حال حاضر همه گیر جهانی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. و هنوز هموجود دارد یک پنج دقیقه صبر کنید به صورت یک جدول در Buffalo Wild Wings در هیوارد کالیفرنیا.

اما نه به خاطر این شلوغ است. من تعداد 32 باز کردن جداول و فقط پنج با مردم نشسته در آنها وجود دارد اما تنها یک نفر در انتظار جداول و یکی در پشت نوار.

با توجه به سرور ماریا Montano که در اینجا مشغول به کار به مدت سه سال و تا 12 ظهر به افزایش کارکنان صبر کنید به آن را در واقع بسیار شلوغ برای جمعه ناهار.

“باور کنید یا نه — این است که به صدای دیوانه — مردم نباید حتی بیرون رفتن مثل این, اما ما بیشتر شده است مشغول همیشه از آنها آغاز شده لغو همه چیز,” او می گوید. “من فکر کردم زمانی که آنها شروع به لغو همه چیز قراره آمده به بوفالو” آنها را. آن بوده است و بیشتر مشغول ما کمترین روز.”

که وحشی زمانی که شما به اطراف نگاه در 50 به علاوه تلویزیون بر روی دیوار. یک بار که به طور کامل طراحی شده برای حداکثر ورزشی, تماشای اساسا هیچ چیز را نشان می دهد.

NHL شبکه نمایش دانه دانه Philadelphia Flyers-Edmonton Oilers استنلی جام از سال 1987. ESPNU یک سال 2001 مریلند-دوک بازی با تازه رو Shane Battier در آن است. NBA TV عجیب و غریب نشسته مکالمه بین دواین وید و Kevin Garnett دوباره پخش میشوند. و ESPNNews به دیوار-به-دیوار پوشش جاستین هربرت Pro روز از دیروز Pro روز است که به احتمال بسیار زیاد به طور معمول نمی سزاوار دیوار-به-دیوار پوشش. ESPN و ESPN2, در ضمن هر دو پوشش خرید اینترنتی از coronavirus گسترش و پتانسیل اقتصادی تاثیر صنعت ورزش.

خارج از بازیکنان قهرمانی است که تنها در دو تلویزیون به دلیل, خوب, گلف وجود دارد نه زیادی به واقع دیده بان مگر اینکه شما به تغییر رنگ Wayne Gretzky/علامت مسیه برجسته.

وجود دارد و در عین حال به یک مورد تایید شده از COVID-19 گره خورده است به طور خاص برای هیوارد که دارای جمعیت بیش از 160000 اما آالمدا کانتی به گزارش هفت تعداد موارد تایید شده.

و بال امپراتوری است قصد ندارد که مسئول است که در حال تغییر است.

“ما باید برای شستن دست ما هر 30 دقیقه و در هر 30 دقیقه ما را مجبور به پاک کردن همه چیز” Montano می گوید. “[شرکت] تماس با ما هر که می داند چه چیزی برای مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه آنها می گویند — ما نیاز به پاک کردن همه چیز.”

و در حالی که این بدان معناست که این رستوران به, پاک, آن را متوقف کرده Montano — کسی که می آید در تماس با ده ها تن از مهمانان هر روز — از نگرانی در مورد خودش.

“من به خانه و من را 2-3 دوش,” او می گوید.

در حالی که مهمانان در جدول ظاهر می شود در اینجا عمدتا فقط برای ناهار, نوار در واقع تا حدودی پر جنب و جوش — نیمی از U-شکل نوار بالا بسته بندی شده با بسیاری از مشتریان با بهره گیری از اواسط روز آبجو. برخی از آنها شانه به شانه بعضی از آنها یک صندلی بافر بین آنها — تقریبا همه آنها یک بشقاب بال در مقابل آنها و سس-تحت پوشش انگشتان آن را اثبات کند.

“تنها دلیل آن را مانند که در حال حاضر وجود ندارد هر چیزی اتفاق می افتد در هیوارد وجود دارد نبوده است, گزارش مورد می گوید:” Montano, که همچنین یک دانش آموز در Cal State شرق خلیج.

اما او می داند که آنها خواهد شد با توجه به زمان به عنوان تست کیت در دسترس است و مردم همچنان معتاد به اسب دوانی با سلامت عمومی است. و پس از آن همه شرط هستند ،

“اگر آن را آهسته می شود, همه ما می دانیم ساعت در حال رفتن به دریافت کات,” او می گوید. “من هنوز با پدر و مادرم زندگی, بنابراین من احساس می کنم مثل من نمی باید به عنوان یک موضوع اما دیگران که باید برای پرداخت اجاره و همه این چیزهایی است که من در تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به آن را به کار با آنها.”

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: grant.marek@sfgate.com | توییتر: @grant_marek

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>