عفونت در میان سلامت کارگران را تهدید به از خط خارج مبارزه با کروناویروس

بمبئی:
هند با آن مواجه است با یک چالش جدید در آن نبرد به منظور محدود کردن گسترش coronavirus با افزایش تعداد کارگران بهداشت و درمان آلوده یا در معرض این ویروس در میان خواسته برای حفاظت بهتر به عنوان آنها در تلاش برای درمان بیماران در بیمارستان ها شلوغ.

در بمبئی Wockhardt بیمارستان 30 پزشکان و پرستاران بودند مشکوک به آلوده با coronavirus مقامات شهرداری روز دوشنبه گفت:.

در پونا 92 کارکنان DY Patil بیمارستان در پیمپری- – چینچواد شهرداری شرکت منطقه بودند قرنطینه پس از یک تصادف قربانی که تحت درمان وجود دارد, آزمایش مثبت برای covid-19 محلی رسمی گفت.

بیمار و پزشکان و پرستاران بیشتر ممکن است بار هند زیرساخت های بهداشت و درمان است که در حال حاضر در حال مبارزه با گسترش بیماری همه گیر. آلوده سلامت کارگران نیز ممکن است در انتقال بیماری به دیگران.

با N95 ماسک بدن, لباس و دیگر دنده محافظ در تامین کوتاه مدت پزشکان و پرستاران در هند به طور فزاینده ای به خطر زندگی خود را برای نجات بیماران است. در حالی که دولت در تلاش برای تامین دنده محافظ برای سلامت کارگران بسیاری از پزشکان شکایت کرده است که آنها در حال کار بدون کافی احتیاطی.

Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) اعلام کرده است Wockhardt بیمارستان مهار منطقه و منتقل شده 30 پزشکان و پرستاران بودند که در آنجا کار به یک کارخانه مجزا.

“ما منتقل کرده اند این covid-19 موارد مشکوک به هفت تپه بیمارستان در بمبئی که در آن آزمایشات بیشتر انجام خواهد شد ،” ویجی Khabale-Patil رئیس روابط عمومی افسر در BMC گفت: بدون دادن جزئیات.

ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت هند اعلام کرد که یک “خوشه مهار برنامه عمل” به هدف coronavirus نقاط مکان های که در آن بسیاری از بیماران دارای آزمایش مثبت برای covid-19.

همانطور که از 6 مارس وجود دارد 868 covid-19 موارد مثبت در ماهاراشترا 120 که جدید هستند. این 526 بودند از بمبئی و 141 از پونا. شده اند وجود دارد 52 مرگ و میر در کشور تا کنون هفت نفر از این گزارش شد در روز دوشنبه.

در ضمن یک باشگاه سخنگو تایید کرد که این منطقه در اطراف وزیر Uddhav Thackeray محل اقامت Matoshree مهر و موم شده و پس از یک چای فروشنده در محل آزمایش مثبت است.

در شهرداری شرکت مناطق بمبئی و پونا 519 و 439 تیم ها در محل کار انجام آستان نظرسنجی. اضافی 210 تیم در ناگپور شرکت منطقه و 196 تیم در Navi Mumbai در حال انجام همان.

به عنوان بسیاری از 3,078 تیم در سراسر کشور در حال انجام بررسی های که ما بیش از 1 میلیون نفر است.

پونا بیمار یک autorickshaw راننده در 30s, دیدار با حادثه در 31 مارس. یک روز بعد از او اداره می شد و بر او توسعه یافته covid-19 علائم و بعد تست مثبت است.

حداقل 50 پیراپزشکی کارکنان و 40 پزشکان DY Patil بیمارستان حاضر شده قرنطینه. هفته گذشته پیمپری- – چینچواد شهرداری شرکت تصمیم به رزرو آن 750 تخت Yashwantrao Chavan یادبود بیمارستان برای درمان covid-19 موارد است. آن را نیز نصب 25 هواکش و تهیه دنده برای کادر درمانی دو بیمارستان مدنی که در حال درمان covid-19 بيمار.

در غیر covid-19 نفر منتقل می شود به DY Patil کالج پزشکی بیمارستان است که در همان محله است. هر دو بیمارستان واقع در پر بسته بندی شده بخشی از شهرستان احاطه شده توسط چند زاغه محلات.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>