صنعت خواستار محرک مدرج خروج از مستند

دهلی نو:
صنعت هند به نام به دولت اجازه می دهد تا یک درجه باز از عملیات کسب و کار همراه با یک بسته محرک اقتصاد را در مسیر بازگشت با سراسر کشور مستند میله میله برای پایان دادن به در 3 مارس.

محدودیت بعید است که به برداشته شود به طور کامل با بسیاری از قطعات هنوز برچسب covid مناطق قرمز اما رهبران صنعت گفت: این مهم به کارخانه ها اجازه می دهد به راه اندازی مجدد حتی اگر در کسری از ظرفیت های خود را.

“ما امیدواریم که دولت اعلام خواهد کرد یک بسته محرک مالی به زودی به حرکت به ‘V’-شکل بازیابی. هند بسته محرک اقتصادی تا کنون فقط 0.8 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) وجود دارد و کافی است دامنه را برای افزایش حمایت از اقدامات” گفت: Vikram Kirloskar رئيس جمهور از کنفدراسیون صنعت هند.

همه بخش ها باید اجازه داده شود برای شروع با یک چهارم از نیروی کار خود را به فعال اجتماعی فاصله و مقامات باید تسهیل جریان صاف کالا, او گفت:.

دولت باید unlock دولتی انبارها با 80 میلیون تن گندم برای تحویل غذا به فقرا هر روز و مستقیم نقل و انتقالات از 3,000-5,000 Jan Dhan حساب هنگامی که دو هفته تا ژوئن, Kirloskar گفت. بانک ها باید با ارائه وام پوشش حقوق از آوریل تا ژوئن در نرخ بهره از 4-5 ٪ است.

“از مستند به درجه باز از ترس از covid به احتیاط از covid و اعتماد به نفس ما می توانید آن را ضرب و شتم. انتظار مثبت #LifeAfterLockdown با دولت بسته محرک” Sangita ردی رئیس فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (Ficci) توییتی در روز پنج شنبه.

مرکزی و دولت نیاز به نشان می دهد انعطاف پذیری لازم برای فعال کردن کارخانه ها به کار تا 12 ساعت شیفت در هر کجا که امکان پذیر است گفت: Sanjay Bhatia, رئيس جمهور از Ficci را متوسط و کوچک شرکت های پانل. اکثر ایالت ها اجازه می دهد کارخانه ها به کار در یک شیفت در برابر معمول سه شیفت.

“بزرگراه بین ایالتی یا interdistrict جنبش لوازم خانگي مصرف کننده محدود شده است. ما درخواست وزارتخانه که جنبش لوازم خانگي و الکترونیک طبقه بندی می شود به عنوان ملزومات” گفت: Manish Sharma, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پاناسونیک هند و رئیس Ficci پنل الکترونیک و ساخت و تولید.

بالای مدیران دولت و به بیرون آمدن با دستورالعمل های روشن در جنبش کالا. “دولت همچنین نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه حمل و نقل عمومی می توان گفت: Rampraveen Swaminathan, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت ماهیندرا تدارکات شخص ثالث ارائه دهنده تدارکات.

صنعت باید مجاز به تابع بدون مانع در مناطق امن و با حداقل محدودیت در مناطقی که تحت تاثیر قرار نمی بسیار گفت: Deepak Sood, دبیر کل همراه اتاق بازرگانی و صنعت. “ما نیاز به اطمینان از حداقل سطح تداوم در عملیات,” او گفت:.

صنایع تهیه شده است برای اطمینان اجتماعی فاصله اما نیروی انسانی-ویژه کسب و کار را روز به بازگرداندن عادی شدن امور Sood گفت.

Prasid بانرجی و ناندیتا ماتور کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>