هند و آمریکا-انرژی روابط دریافت تمدید فشار

دهلی نو:
هند و آمریکا تصمیم گرفته اند برای افزایش تجارت در نفت خام و گاز طبیعی مایع (LNG) و همچنین تقویت مشارکت فن آوری در بخش انرژی خواهد شد که حمایت دهلی نو را طرح 60 میلیارد دلار ارزش سرمایه گذاری در توسعه زیرساخت ها برای یک تمیز کننده گاز مبتنی بر اقتصاد است.

نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه مشخص انرژی به عنوان یک بخش حیاتی از همکاری استراتژیک بین دو کشور در حالی که وزیر نفت Dharmendra Pradhan گفت: هند تبدیل به چهارمین مقصد صادرات ما نفت خام و پنجمین خریدار LNG از ما. هند به دنبال ما برای منابع انرژی به عنوان بخشی از استراتژی خود را به تنوع نفت خام و گاز منابع به دهلی نو بیشتر قدرت چانه زنی در حالی که برخورد با تامین کنندگان سنتی.

“ما انرژی استراتژیک مشارکت در حال رشد است قوی تر است. این است برای کمک به بهبود دو جانبه سرمایه گذاری است. نفت و گاز ما تبدیل به یک منبع اصلی. در چهار سال گذشته ما کل انرژی معامله شده است 20 میلیارد دلار است. در تجدید پذیر یا انرژی هسته ای ما همکاری جدید انرژی” مودی گفت: در روز سه شنبه. نخست وزیر گفت که او و مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته اند در این رابطه به سطح جامع جهانی همکاری استراتژیک.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدت خود را در دفتر دیده است تامین انرژی معاملات با هند افزایش مییابد. “پس از من در زمان ما صادرات به هند را تقریبا از بین رفته تا 60 درصد و صادرات با کیفیت بالا American انرژی–با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم—500%. که فوق العاده است. به عنوان هند رشد می کند تا انرژی خود نیاز دارد. دیروز اکسون موبیل امضا مقابله به بهبود هند گاز شبکه توزیع به طوری که ما می توانید صادرات و حتی بیشتر LNG به هند گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

هند دو جانبه هیدروکربن تجارت نمایی افزایش یافته است در طول سه سال گذشته به لمس $7.7 میلیارد مارک در سال 2019 حسابداری 11% از مجموع دو راه تجارت Pradhan گفت: در طول یک آدرس در روز بعد به ما و مدیران. “هر دو (انرژی) وزیر دن Brouillette و من توافق کرده اند که در حال حاضر نیاز به توسعه صنعت-سطح درگیری برای فن آوری تزریق و همچنین مشارکت و سرمایه گذاری در بخش انرژی” او گفت:. به وزیر نفت گفت که او و Brouillette باید برنامه ریزی خود را بعدی وزرای خارجه در ماه آوریل است.

دیدار رئیس جمهور ایالات متحده buttresses موجود در نفت خام و LNG تامین مقدمات و عمده مداخله است که انتظار می رود در های از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات برای تمیز کننده سوخت تحرک و انرژی هسته ای با توجه به جی چیمه شریک در قانون شرکت کریل Amarchand Mangaldas. “افزایش تعامل در بخش انرژی طبیعی است نتیجه این دیدار گفت:” چیمه.

هند بر گسترش آن خط لوله گاز شبکه Pradhan گفت. “ما در حال حرکت در یک راه بزرگ برای یک گاز مبتنی بر اقتصاد است. در حال حاضر وجود دارد یک خط لوله گاز شبکه 16000 متر در هند. ما در حال اضافه کردن یکی دیگر از 14,000 متر. من صحبت کردن در مورد مفاهیم و یا برنامه های. این ظرفیت اضافی است که در زیر اعدام است. در سه-چهار سال اضافه خواهد شد. در حال حاضر ما باید زیرساخت های گاز در غرب و جنوب کشور است. ما در حال گسترش به کل بخش شرقی کشور,” او گفت:.

هند همچنین ساخت بزرگ اضافه شده به ظرفیت آن را دوباره gasify وارداتی LNG کمک خواهد کرد که افزایش مصرف پاک کننده گاز وزیر گفت. “ما می خواهیم به decarbonize اقتصاد است. هند یک aspirational جامعه است. قیمت این است که نگرانی اصلی ما. انرژی دسترسی یک اولویت است. ما متعهد به انرژی پاک و انرژی عدالت برای همه” گفت: Pradhan.

هند تلاش کرده است خود را به تنوع نفت خام منابع دولتی شرکت نفت و گاز, واردات نفت خام آمریکا از ماه اکتبر 2017. هند نفت Corp. Ltd. و گیل (هند) با مسئولیت محدود در حال حاضر یک 6.6 میلیون تن در دراز مدت سالانه واردات LNG مقابله با ما تامین کنندگان. این انرژی استراتژیک همکاری بین دو کشور به دنبال افزایش امنیت انرژی و بهبود گفت و گو بین بازیکنان صنعت در این بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>