موسیقی Indie در صنعت در کرالا تبدیل به دیجیتال کنسرت’ در طول مستند

این مستند برای مبارزه با گسترش Coronavirus دیده است و نوازندگان در سراسر جهان سرگرم کننده شنوندگان از طریق کنسرت های مختلف در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. اما نوازندگان بیش از حد برای به دست آوردن نان و کره است. و به طوری که آنها خواهد شد در حال آواز خواندن برای شام خود را در یکی نشان می دهد جریان در سیستم عامل های دیجیتال.

خط مقدم نوازندگان مانند Harish Sivaramakrishnan, Sithara Krishnakumar و کار Kurian شده است باید در حال حاضر در تور ایالات متحده با باندهای مربوطه اما برای جهانی مستند. اما در مارس 9, آنها خواهد بود رفتن زندگی می کنند برای یک ticketed مخاطبان در دو ساعت e-کنسرت ‘قطع’ در ساعت 9 شب میزبان در ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم. هر بلیط با قیمت ₹200.

“این است که برای اولین بار از ‘قطع’ e-کنسرت سری ما در حال برنامه ریزی برای انجام در ارتباط با Paytm خودی. دوم یک برنامه ریزی برای مارس 16, ویژگی های Govind Vasantha, Chinmayi Sripaada و KS Harisankar می گوید:” Sujith Unnithan chief operating officer Wonderwall رسانه ای که مدیریت نوازندگان و گروههای موسیقی است.

اجرای هنرمندان و رویداد مدیران شده اند و به دنبال راههای جایگزین برای حفظ صنعت شناور در طول این زمان نامشخص است. “این ممکن است چند سال به صورت همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی. به همین دلیل ما ایجاد یک پلت فرم است که اجازه می دهد تا سازمان به نشر بلیط و مدیریت دیجیتال و حوادث. آن را در حال حاضر پشتیبانی از زوم مبتنی بر رویداد نشر و ما برنامه ریزی برای اضافه کردن پشتیبانی برای سیستم عامل بیشتر به زودی می گوید:” Sooraj JS, توسعه کسب و کار, مدیر Paytm خودی. او اضافه می کند که در حالی که آن را ممکن است برای بیش از 10 ، 000 نفر برای عضویت در این جلسات آنها در حال برنامه ریزی برای محدود کردن آن به یک عدد ثابت.

پلت فرم در حال حاضر استفاده شده است توسط کمدین Sahil شاه به اجرای خود یکی آنلاین استند آپ کمدی نشان می دهد. بیانیه ای از Paytm خودی متحده “یک رویداد است که به صورت خودکار ایجاد شده برای سازمان در زمان تعیین شده در پشتیبانی وب سایت کنفرانس پلت فرم (زوم) زمانی که آنها راه اندازی رویداد خود را در Paytm خودی. این تیم همچنین تضمین دیجیتال رویداد محدود به خریداران بلیط تنها و محدود به یک ورود به ازای هر خریدار است.” علاوه بر رایگان/ticketed کنسرت و ایستاده اعمال, کارگاه های آموزشی, دوره های آنلاین, هنر و تئاتر حوادث و سلامت/تناسب اندام جلسات نیز در حال انجام از طریق این پلت فرم.

بررسی کیفیت

این هنرمندان می گویند اگر آنها شک و تردید در مورد امکان سنجی دیجیتال, رویدادهای این است که تنها گزینه در زمان سناریو. “برگزاری جلسات زندگی می کنند در Facebook یا Instagram است رسمی تنظیم; ما در حال انجام آن را به صورت رایگان برای سرگرم کردن شنوندگان. در مورد e-کنسرت مردم برای گوش دادن به ما و ما نمی توانیم در کیفیت سازش در هر سطح می گوید:” کار است.

اما هنرمندان می گویند ویژگی های سکسکه است که می تواند اتفاق می افتد به خصوص زمان تاخیر شبکه با سرعت و کیفیت صدا و…. Harish احساس می کند که هر دو از هنرمندان و مخاطبان را به وضعیت خود را برای چنین کنسرت. “درست است که ما نمی خواهد واکنش فوری از مخاطبان در یک e-کنسرت. اما مثبت است که شما ممکن است در نهایت گرفتن بزرگترین مخاطبان حرفه ای خود را. در اخیر Facebook live, من 7,000 شنوندگان می گوید:” Harish سرب خواننده Agam.

تماس های شخصی

  • چگونه در مورد هدیه یک کنسرت خود را برای دوست خود/تولد ؟ چیزی که چهار دوستان آیا برای دوستان خود در سنگاپور است. آنها او را شگفت زده کرد با آوردن Harish Sivaramakrishnan و آهنگساز Govind Vasantha به آواز خواندن برای او زندگی می کنند بیش از تماس های ویدئویی. “ما شده اند طرفداران بزرگ از Agam و Thaikkudam پل و می خواستم یکی از این باندها برای انجام. پس از آن امکان پذیر نخواهد بود به آنها را به هم گزینه بعدی بود که منجر خوانندگان از هر دو گروه انجام برای او می گوید:” Jaggi Nadig که با این نسخهها کار با یک شرکت سرمایه گذاری در بنگلور.
  • Sumesh لعل مدیر عامل شرکت Wonderwall رسانه ای که مدیریت هر دو گروه معتقد است که خصوصی کنسرت خواهد به نوبه خود سودمند برای هنرمندان و برگزارکنندگان در دراز مدت است.

Sithara مدعی شد که به دنبال به جلو سیستم عامل های دیجیتال در حال رفتن به عملکرد فضاهای هنرمندان “این آینده است. اعضای گروه در حال حاضر در حال کاوش در ویژگی های جدید برنامه برای دیدن اینکه آیا ما می توانید با هم از خانه ما. ما نمی دانیم که چگونه e-کنسرت را از تابه خارج اما یک آغاز می شود ساخته شده که در جهت” او می گوید. در حالی که کار می گوید که با وجود تمام گمنام کنسرت متهم کرده است او در این زمان دشوار است.

یکی دیگر از ابتکار عمل برای حمایت از هنرمندان در نظر گرفته شده shaale.comیک پلت فرم به صورت سنتی هنر هند اشکال شده است که در جریان سرپرستی و اجرای دوره های آموزشی. آن است که در حال حاضر جریان Udupa جشنواره موسیقی برای اشتراک میزان ₹از 1200 در ارتباط با bookmyshow. یکی می توانید به تماشای شش کنسرت از جشنواره در هر زمان و به هر تعداد بار تا آوریل 3.

این هنرمندان عبارتند از میسور Nagaraj & میسور Manjunath, Shankar Mahadevan Karaikudi مانی, Shivkumar شارما Hariprasad Chaurasia, Sivamani استفان Devassy تو Rajesh, آبیشک Raghuram, Rahul Sharma و Rakesh Chaurasia به نام چند. درآمد حاصل خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از نوازندگان و سازندگان ساز.

‘Rhythm of the Earth’ vodcast on shaale.com featuring 12 women percussionists. Pay ₹50 to watch the videos till May 12.

ریتم زمین’ vodcast در shaale.com این برنامه شامل 12 زنان نوازنده. پرداخت ₹50 به تماشای فیلم تا مارس 12. | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Shaale.com همچنین جریان ریتم از زمین’ شامل اجرای 12 زنان نوازنده از سراسر جهان است. یکی به پرداخت ₹50 (یک دلار برای کسانی که خارج از هند) به گوش دادن به این تحسین اجرا تا زمانی که ممکن است 12. “زمانی که مستند اعلام شد, بسیاری از هنرمندان نگه داشته و خود را اشغال شده از طریق جلسات زندگی می کنند. اما پس از یک نقطه وجود دارد بیش از حد بسیاری از جمله کنسرت های زنده و آن را طاقت فرسا است. این زمانی است که ما فکر انجام کاری برای کسانی که نوازنده به خصوص آنهایی که در مناطق روستایی است که بستگی به بازی در معابد و یا حوادث زندگی را. پس از زندگی در جریان بود و نه قابل دوام ما رفت و با یک لیست از پیش ضبط شده و خانه ساخته شده فیلم توسط زنان مشهور, هنرمندان می گوید:” سونیا Acharya, co-founder از زنان از ریتم سری راه اندازی در سال 2016. Charu Hariharan و Retnasree Iyer دو نوازنده از کرالا که در حال انجام است.

کمک های مالی ارائه خواهد شد به تنها مستحق هنرمندان به ویژه کسانی که با هیچ منبع دیگر درآمد. “ما گره خورده است تا با سازمان های غیر دولتی و همچنین شناسایی هنرمندان کسانی که واقعا نیاز به کمک” سونیا می گوید. اجرا خواهد شد و همچنین به اشتراک گذاری از صندوق تولید شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>