هند ظهور به عنوان یک مرفه و دموکراتیک ملت الهام بخش می گوید: تهمت

دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه مورد ستایش قرار داد و هند را افزایش مرفه و مستقل ملت که ایستاده بود به عنوان مثال به عنوان او می چرخاند و ما به عنوان هند برتر دفاع شریک برای کار به سمت رایگان و باز کردن هند و اقیانوس آرام.

پرداختن به یک جمعیت در Motera ورزشگاه در احمدآباد تهمت همچنین از دولت خواست برای آغاز روند صلح با پاکستان یک کشور دیده می شود به عنوان حیاتی به ما به عنوان آن به نظر می رسد به امضای قرارداد صلح با طالبان در افغانستان است که اجازه می دهد سربازان آمریکایی به خروج پس از 19 سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن فشار را نادیده گرفت و خود را میزبان نخست وزیر نارندرا مودی که در اظهارات خود صحبت از تقویت هند-همکاری آمریکا در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در احمدآباد.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد احمدآباد روز دوشنبه در آغاز سه شهر در 36 ساعت بازدید—او سپس بازدید از تاج محل در آگرا قبل از ورود در دهلی نو.

“هند را افزایش… بیشتر از همه الهام بخش به خاطر شما انجام داده اند آن را به عنوان یک کشور دموکراتیک شما انجام داده اند آن را به عنوان یک کشور صلح آمیز شما انجام داده اند آن را به عنوان یک کشور متحمل و شما آن را انجام داده اند به عنوان یک بزرگ و رایگان کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به مخاطبان که شامل مودی آمریکا و بانوی اول Melania Trump و اعضای تیم ملی آمریکا.

“وجود همه تفاوت در جهان بین یک ملت است که به دنبال آن قدرت از طریق زور و ارعاب و تجاوز و یک ملت است که می رود با تنظیم آن مردم آزاد و رها کردن آنها را به تعقیب رویاهای خود را و است که در هند,” او گفت:.

“این است که ایمان خود را در قدرت یک جامعه اعتماد به نفس خود را در خود و مردم اعتماد خود را در خود شهروندان و احترام به شأن و منزلت هر فرد است که باعث می شود ایالات متحده و هند چنین زیبا و طبیعی پایدار, دوستی,” او اضافه شده است.

هر چند او اشاره نمی, چین با نام اشاره به هند همسایه شمالی روشن بود. “رئیس جمهور تهمت بسیار perceptively بیان چگونه هند رشد و توسعه صورت گرفته در یک دموکرات تنظیم به عنوان مخالف به کشورهای دیگر است که باید انجام شود به طوری در معتبر سیستم” گفت: Gautam Bambawale سابق سفیر هند به چین است.

ظهور چین دیده می شود توسط آمریکا و هند به عنوان یک مشترک استراتژیک به چالش بکشد. در حالی که هند یک بی قراری مرز با چین و نمایش روابط خود با پاکستان با سوء ظن واشنگتن آمده است برای دیدن پکن به عنوان یک چالش داده شده چین نظامی و پیشرفت های فن آوری. یک مورد در نقطه است 5G فن آوری توسعه یافته توسط چین Huawei که واشنگتن هشدار داده است همه متحدان آن را رد. چین کمربند و جاده ابتکار دیگری چنین توسعه است که دهلی نو و واشنگتن را به عنوان یک پروژه قرار می دهد که کشورها به دام بدهی.

روابط میان جهان قدیمی ترین و بزرگترین دموکراسی گرم در دو دهه گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن بودن پنجمین رییس جمهور آمریکا به هند از سال 2000. هند تجارت با آمریکا است در $142 میلیارد دلار است. از سال 2008 هند خریداری کرده است بیش از 18 میلیارد دلار ارزش نظامی آمریکا سخت افزار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هدف خود را از آمدن به هند بود “به گسترش گرامی ما همکاری از قدرت باور نکردنی و بالقوه”. “من خوشحال هستم که اعلام کند که فردا (سهشنبه) ما نمایندگان امضا خواهد کرد معاملات به فروش بیش از 3 میلیارد دلار در بهترین مطلق دولت از هنر و هلیکوپتر های نظامی و دیگر تجهیزات به نیروهای مسلح گفت: با اشاره به دو پیمان—$2.6 میلیارد دلار ارزش Seahawk جنگ ضد زیردریایی و هلیکوپتر برای نیروی دریایی هند و 800 میلیون دلار معامله برای خرید شش حمله آپاچی هلیکوپتر.

“من معتقدم که ایالات متحده باید هند را برتر دفاع شریک زندگی و راه این کار کردن. با هم, ما در دفاع از حاکمیت ملی ما امنیت و محافظت از رایگان و باز کردن هند و اقیانوس آرام برای فرزندان ما و برای بسیاری از نسل های آینده است,” او گفت:.

تروریسم تهمت گفت: “ایالات متحده و هند نیز بصورتی پایدار و محکم ایران در ironclad حل و فصل برای دفاع از شهروندان ما از خطر رادیکال تروریسم اسلامی” را با صدای بلند تشویق. “به همین دلیل پس از دولت من است مشغول به کار در یک راه بسیار مثبت با پاکستان برای سرکوب گروه های تروریستی و داعش که در مناطق مرزی پاکستان گفت:” به سلامتی از مخاطبان است.

“روابط ما با پاکستان بسیار خوب است. با تشکر از این تلاش های ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از پیشرفت را با پاکستان است. و ما امیدواریم برای کاهش تنش بیشتر ثبات و آینده هماهنگی برای تمام کشورهای جنوب آسیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>