رشد هند چنگال ادامه اپیدمی به احتمال زیاد برای صدمه زدن به آن را بیشتر

دهلی نو:
اقتصاد هند رشد 4.7 درصد در سه ماهه دسامبر آن کمترین میزان در بیش از شش سال داده های رسمی نشان داد در روز جمعه به عنوان ترس بزرگ شده که شیوع کروناویروس ممکن است پرتاب اقتصاد جهانی را به رکود بیشتر پایین کشیدن چشم انداز رشد در آسیا و سومین اقتصاد بزرگ اروپا ،

در حالی که 4.7% چاپ در ماه دسامبر بهتر است در ماه سپتامبر سه ماه برآورد اولیه از 4.5% ملی دفتر آمار (سازمان خدمات ملی) در روز جمعه رشد آن تجدید نظر تخمین می زند به سمت بالا برای ژوئن چهارم به 5.6 درصد و چهارم سپتامبر به 5.1% زنگ اقتصاد است و در عین حال به پایین است.

اما سازمان خدمات ملی گیر به آن زودتر طرح از 5 درصد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در 2019-20 به طور ضمنی فرض که اقتصاد بیشتر می کند یک ذره در سه ماهه چهارم (ژانویه-مارس) به 4.6 درصد.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman صحبت در CNBC-TV18 رویداد گفت که او انتظار ندارد یک “تکان دهنده” از تولید ناخالص داخلی چاپ. “اگر کشتی در حال رفتن به ثابت و اگر آن را در حال حرکت رو به جلو فکر می کنم که اولین نشانه خوبی انجام می دهند در این شرایط است. از هم اکنون شما می توانید در حال حرکت با اعتماد به نفس بیشتر.”

Graphic by Naveen Kumar Saini/Mint
گرافیک توسط Naveen Kumar Saini/نعناع

اما Sreejith مانیان اقتصاددان IDFC AMC گفت: رشد هند می تواند نهفته coronavirus بیماری بسته به شدت و طول مدت آن گسترش و مهار اقدامات در سراسر جهان است. “در حالی که هند مستقیم تجارت پیوندی به چین و هنگ کنگ است و در 9 درصد از کل صادرات و 17 درصد از کل واردات زنجیره تامین اختلال و کاهش تقاضای خارجی را اضافه کنید به مسائل داخلی و ادامه داد: خطر کردن outflows سرمایه می تواند فشار قرار داده و در حال ظهور در بازار ارز اگر چه بانک مرکزی هند (RBI) شده است جلوگيري از فارکس ذخایر,” او اضافه شده است.

رکود اقتصادی در سه ماهه دسامبر رانده شد 5.2% انقباض در تقاضای سرمایه گذاری در مقایسه با 4.1 درصد کاهش در ماه سپتامبر سه ماهه. مصرف خصوصی برداشت تنها حاشیه در سه ماهه سوم رشد 5.9%.

در حالی که ساخت و تولید (-0.2%) و برق (-0.7%) و ساخت و ساز (0.3%) پایین کشیده میشوند به طور کلی رشد این ترکیب هزینه های عمومی از هر دو مرکز و کشورهای در حال رشد در 9.7 درصد است که پشتیبانی از رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه سوم. اما با دولت مرکزی محدود کردن هزینه های عمومی در ماه مارس سه ماهه را به 25 درصد از بودجه تخصیص به جای عمل قبل از 33 درصد در حمایت از هزینه های عمومی به تولید ناخالص داخلی ممکن است به کاهش در سه ماهه چهارم.

Devendra کومار شلوار اقتصاددان ارشد در هند رتبه بندی اشاره کرد که رکود همچنان ادامه دارد و با وجود Q3 به طور کلی یکی از قویترین چهارم با توجه به فصل جشنواره و بالاتر روستایی هزینه رانده شده توسط kharif برداشت. “با هیچ نشانه روشنی از بهبود اقتصادی در کوتاهمدت کلاسیک پاسخ می شده اند یک سیاست پولی عمل است. اما با محدود کردن سیاست های پولی فضا ما معتقدیم RBI ادامه خواهد داد به تمرکز بر انتقال پولی و احتمال رای-برش کم است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>