رشد هند می تواند آینده مصدوم از شیوع کروناویروس

دهلی نو: سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) در روز دوشنبه کاهش رشد هند پیش بینی 2020-21 با 110 واحد (bps) به 5.1% هشدار داد که تاثیر Covid-19 شیوع در کسب و کار, اعتماد به نفس, بازارهای مالی و بخش سفر از جمله اختلال در زنجیره تامین می تواند اصلاح 50 bps کردن رشد جهانی در سال 2020 است.

“رشد در ادامه به تسخیر شود در بسیاری از کشورهای در حال ظهور اقتصاد بازار با رشد تولید ناخالص داخلی به آرامی کاهش چین و بزرگ وام های غیر نمایشی و overleveraged شرکت ترازنامه وزن در سرمایه گذاری در هند. شکوفایی نیاز به یک تاثیر مثبت از اصلاحات پولی و سیاست های حمایت در هند و برزیل” OECD گفت: در آن موقت ارزیابی اقتصادی.

در این گزارش با عنوان “Coronavirus: اقتصاد جهانی در معرض خطر” سازمان همکاری اقتصادی و توسعه گفت: چشم انداز رشد باقی می ماند بسیار نامشخص است.

“بر فرض که این بیماری همه گیر قله در چین در سه ماهه اول سال 2020 و شیوع بیماری در کشورهای دیگر اثبات خفیف و شامل رشد جهانی می تواند به کاهش حدود 0.5 درصد در این سال نسبت به است که انتظار می رود در ماه نوامبر سال 2019 ،

OECD گفت: نسبت به شیوع سارس در سال 2003 در اقتصاد جهانی تبدیل شده است قابل ملاحظه ای بیشتر به هم پیوسته و چین نقش بسیار بیشتر از نقش جهانی خروجی تجارت گردشگری و بازار کالا در نتیجه ذره بین اقتصادی سرریز به کشورهای دیگر از عوارض جانبی شوک در چین است. برای مثال در 2002-03 هند مجموع تجارت با چین بود لاشی $4.8 میلیارد دلار است که گسترش بیش از 18 بار به $87 میلیارد دلار در 2018-19.

چشم انداز چین تجدید نظر شده است به طور قابل توجهی با رشد انتظار می رود به زیر 5 درصد در سال جاری قبل از دوره نقاهت به بیش از 6 درصد در سال 2021 به عنوان کارخانه خروجی برمی گرداند به تدریج به سطوح پیش بینی شده قبل از وقوع.

رشد هند است که هوا را بهبود می یابند در 2021-22 و رشد 5.6 درصد 80 bps پایین تر از OECD برآورد در ماه نوامبر.

OECD هشدار داد که اگر خطراتی تحقق و رشد به نظر می رسد مجموعه ای به مراتب ضعیف تر برای یک دوره طولانی هماهنگ و همه جانبه اقدامات برای اطمینان از موثر سلامت, سیاست مهار و مقابله با اقدامات و حمایت های کم درآمد اقتصاد و به طور مشترک افزایش هزینه های مالی می تواند موثر ترین وسیله برای بازگرداندن اعتماد به نفس و حمایت از درآمد.

اقتصاد هند کاهش به بیش از شش سال کم از 4.7% در سه ماهه دسامبر به عنوان تولید خروجی در ادامه به قرارداد.

مودی در ماه گذشته کاهش آن هند رشد تولید ناخالص داخلی طرح برای سال 2020 به 5.4% از آن برآورد زودتر از 6.6% آن را به عنوان کاهش رشد جهانی در طرح 2.4% برگزاری است که شیوع بیماری کاهش یافته است, خوش بینی در مورد چشم انداز اولیه و تثبیت نرخ رشد اقتصاد جهانی در این سال است.

به طور جداگانه UBS در یک گزارش در مورد اقتصاد هند در روز دوشنبه منتشر شد گفت: آن معتقد است ضعیف تر چین و رشد جهانی و اختلال در امتداد زنجیره تامین هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار رشد هند با 20 واحد در ماه مارس سه ماهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>