هند را تایید کرد coronavirus موارد افزایش به 112 به عنوان ماهاراشترا شماره خروش

19 موارد جدید شناسایی شده شامل 15 از ماهاراشترا که پیشی کرالا به عنوان ایالتی با بیشترین تعداد موارد گزارش شده. چهار موارد دیگر شامل دو از کرالا یکی از راجستان و یکی از کارناتاکا.

ماهاراشترا در حال حاضر حساب برای 33 نفر. افزایش عفونت در دولت باعث وزیر Uddhav Thackeray دولت در روز شنبه را تعطیل, مدارس, دانشکده ها و مراکز تا 31 مارس.

کرالا اختصاص دوم-بیشترین تعداد Covid-19 نفر در هند در 24 توسط اوتار پرادش در 12 و هفت هر در دهلی نو و کارناتاکا. از 112 Covid-19 نفر از سراسر کشور در 10 بيمار را بهبود در حالی که دو نفر در هفته گذشته.

“هر دو مرحوم بيمار از قبل موجود co-morbidities. تماس با ردیابی این موارد است که با دقت دنبال شود. تا کنون این امر منجر به شناسایی بیش از 4000 مخاطبین که تحت نظارت” اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

مرکزی و دولت باید بیش از گذشته چند روز تعطیل مدارس مراکز و سینما در بسته ترین مرز checkposts قرنطینه بین المللی هوایی مسافران و صادر مشاوره های درخواست مردم برای تمرین های اجتماعی فاصله به سرعت گسترش این بیماری است.

روز یکشنبه دولت گجرات یک دولت است که ثبت یک Covid-19 مورد نیز اعلام کرد یک بیماری همه گیر در دولت و قدرت خاص مسئولان را به اقدام در برابر موارد مشکوک به جلوگیری از گسترش آن. دولت تعطیل شده تمام موسسات آموزشی از جمله شهریه کلاس ها و anganwadis تا 29 مارس, به پیوستن به ایالات مانند Telangana, Tamil Nadu, دهلی نو, Odisha, Karnataka, Jammu and Kashmir, و, Uttar Pradesh. از 77 نمونه تست هایی که در دولت 72 بازگشته اند منفی در حالی که نتایج حاصل از پنج در حال بررسی است.

کارشناسان بهداشت عمومی ابراز نگرانی کرده اند بیش از عفونت گسترش در یک سرعت سریع. “چه چیزی باعث بیماری های همه گیر به خصوص خطرناک است که جمعیت به طور کلی نمی باید ایمنی نسبت به بیماری و این می تواند باعث شیوع بیماری های فراتر از سنتی زمستان فصل آنفولانزا. از منظر اقتصادی به مسئله کلیدی است و نه فقط تعداد Covid-19 موارد اما سطح اختلال در اقتصاد از مهار اقدامات” گفت: Himanshu Sikka, مدیر ارشد استراتژی و تنوع افسر سرب و سلامت, تغذیه و شستشو در IPE جهانی و بین المللی و توسعه شرکت مشاوره.

اتحادیه وزارت بهداشت گفته است که تمام موارد شناسایی شده تا کنون هم یک سفر سابقه به Covid-19 آمار مناطق و یا بستگان و دوستان که در تماس با بیمار است. وزارت maintainted که شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از جامعه انتقال است. در ضمن بیمار در بولدنا, Maharashtra, بود که در یک بیمارستان خصوصی و درگذشت در شنبه آزمایش منفی برای Covid-19 دولت گفت.

تعداد موارد در سطح جهانی ballooned است و به بیش از 156,400 در سراسر جهان با 5,833 مرگ و میر در بیش از 142 کشور پس از وقوع در ووهان چین در ماه دسامبر. این باعث شده است تا سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام آن را یک بیماری همه گیر.

گسترش این بیماری فروکش کرده است در چین با تعداد کل موارد حل و فصل حدود 80.000. اما Covid-19 به سرعت در حال گسترش در کشورهای دیگر به ویژه در ایتالیا و ایران. دو کشور با هم باید نزدیک به 34000 موارد در حال حاضر با بیش از 2000 نفر در حال مرگ از بیماری است.

این باعث شد که دولت هند برای انجام عملیات نجات در دو کشور. اوایل صبح روز یکشنبه خارجی وزیر امور S. Jaishankar گفت که 234 سرخپوستان رشته در ایران از جمله 131 دانش آموزان و 103 زائران وارد دهلی نو در یک شرکت هواپیمائی ماهان پرواز. بعد از آن در صبح امروز یک هوایی هند پرواز آورده 218 سرخپوستان از جمله 211 دانش آموزان از میلان در ایتالیا به دهلی نو. “همه (تخلیه سرخپوستان) را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز. GoI (دولت هند متعهد به رسیدن به سرخپوستان در پریشانی در هر کجا که هستند!” وزیر دولت در امور خارجی V. Muaraleedharan توییتی در روز یکشنبه.

هند شده است تخلیه شهروندان خود از Covid-19-آمار کشور است. “این evacuees قرنطینه می شوند در ITBP اردوگاه در Chhawla طبق پروتکل. علاوه بر این سومین دسته از 236 evacuees از ایران وارد کرده امروز. آنها هستند که در قرنطینه ارتش تسهیلات در Jaisalmer. آنها در حال حاضر تست شده قبل از خروج از ایران. همه گزارش به بدون علامت در حال حاضر” اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

در دو عملیات پرواز در ایران از دولت هند تا به حال تخلیه 102 شهروندان است.

در مجموع 265 مسافر از Covid-19-کشورهای متاثر شده اند در قرنطینه تریواندروم دهلی نو و بمبئی و کلکته, بنگلور و حیدرآباد.

اتحادیه وزیر بهداشت و خانواده, رفاه, Harsh Vardhan روز یکشنبه بررسی وضعیت و اقدامات انجام شده توسط ایالات متحده و توصیه آنها را به حفظ بهداشت و نظافت در بیمارستان ها و پایبند به همه پروتکل های برای مهار و مدیریت Covid-19.

وزیر Vardhan به کارگردانی پوسته پوسته شدن تا از ظرفیت 24×7 اتاق کنترل خط تلفن (011-23978046) با اضافه کردن خطوط بیشتر و منابع انسانی برای پاسخ به پرس و جو در Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>