هند بدنسازان عضلات انعطاف پذیری را به ورزشگاه باز

بدنسازی صاحبان و مربیان در چندین شهرهای هند به تظاهرات بیش از آخر هفته در برابر ممنوعیت افتتاح مراکز تناسب اندام بیش از ترس از گسترش coronavirus حتی به عنوان بسیاری از مستند محدودیت های تنظیم شده به سهولت.

ملت از 1.3 میلیارد نفر از مردم اجازه خواهد داد تا مراکز خرید رستوران ها هتل ها و مکان های عبادت را دوباره باز دوشنبه بیش از 10 هفته پس از در سراسر کشور خاموش تحمیل شد در اواخر ماه مارس است.

اما ورزشگاه باقی خواهد ماند و بسته به نا امیدی از صاحبان و مربیان در چندین شهر از جمله امریتسار در شمال پنجاب دولت است.

“ما در حال اجرا در ضرر و زیان برای سه ماه گذشته است و هیچ وضوح زمانی که دولت برنامه ای برای باز کردن ورزشگاه” امریتسار بدنسازی انجمن صاحبان رئيس جمهور Dharminder ورما و گفته در روز یکشنبه.

بدنسازی صاحبان هنوز پرداخت اجاره و حقوق کارکنان با وجود اینکه بسته Verma گفت.

مشابه تظاهرات برگزار شد در همسایه Ludhiana منطقه در روز شنبه که در آن انتها بدنسازان انجام فشار یو پی اس و خم خود را به پمپ کردن عضلات.

این تسهیلات به عنوان هند سوابق افزایش تعداد روزانه ویروس موارد است. جنوب کشور آسیایی گزارش کرده است تقریبا 250,000 تا کنون موارد از جمله حدود 7000 مرگ و میر.

اقتصاد هند — سوم آسیا-بزرگترین و در حال حاضر لکنت زبان قبل از همه گیر — شده است به شدت ضربه توسط این مستند.

دولت به دنبال احیای رشد به تدریج بازگشایی بسیاری از بخش های اقتصاد بیش از چند هفته گذشته.

حدود یک سوم از پروازهای داخلی محدود بین قطار و اتوبوس را از سر گرفت. دفاتر و کارخانه ها نیز مجاز به بازگشایی شده است.

دهها میلیون نفر از سرخپوستان شغل خود را از دست در طول مستند از جمله میلیون ها نفر از کارگران مهاجر بسیاری از آنها فرار شهرستانها بازگشت به زادگاه خود و یا روستاها برخی بر پا است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>