سرخپوستان پرداخت خواهد شد $50,000 بیشتر برای ما ویزای سرمایه گذار از 1 مارس

آغاز آوریل 1 سرخپوستان که مایل به مهاجرت به آمریکا را در حال حاضر مجبور به پرداخت اضافی $50,000 برنامه EB-5 و یا آمریکا ویزای سرمایه گذار گزارش گفت:.

اگر چه این مالیات اضافی خواهد تاثیر تمام انواع ویزا را عمدتا به ایجاد مانع برای مردم سرمایه گذاری در ویزای EB-5 برنامه the American Bazaar روزانه گفت: در این گزارش در روز جمعه.

در سال 2019 EB-5 ویزای سرمایه گذار برنامه, برای اولین بار از سال 1990 افزایش حداقل سرمایه گذاری به میزان $900,000.

با این افزایش در حداقل سرمایه گذاری جدید 5 درصد مالیات اضافی به آن معنا است که متقاضیان را مجبور به پرداخت اضافی $50,000 هنگامی که آنها حرکت می کند پول را به حساب سپردن در ایالات متحده برای تحقق برنامه های خود معیار است.

“این تغییرات به مالیات بر حواله یک یادآوری به سرخپوستان به دقت طرح مالیات خود را به موقعیت قبل از حرکت به ما” آمریکا بازار نقل Mark Davies, جهانی, رئیس, Davies & Associates LLC عنوان کرد و گفت.

“مردم به دنبال مهاجرت که نمی خواهید به پرداخت این مالیات در منبع و نه برای آن حساب بعد از آن ممکن است مایل به انتقال پول خود را جلوتر از قوانین جدید که به اثر.

“ممکن است به قبل از emptively حرکت پول به حساب سپردن در ایالات متحده تا این که آنها آماده هستند برای ادامه روند مهاجرت,” او اضافه شده است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>