سرخپوستان رشته در خارج از کشور خواهد بود به ارمغان آورد توسط هواپیماها و کشتی های نیروی دریایی: MHA

دهلی نو: اتحادیه دولت تعیین کرده است یک برنامه ریزی دقیق برای بازگرداندن سرخپوستان که در ادامه به باقی رشته در خارج از کشور پس از شیوع Covid-19.

در حالی که این مرکز گفته است که سرخپوستان که باید “قانع کننده زمینه” برای بازگشت این مرکز تلاش برای نجات سرخپوستان که گرفتار شده اند در کشورهای دیگر همچنان ادامه دارد و بیش از چهار ماه گذشته است.

صدور یک بخشنامه در دوشنبه اتحادیه وزارت خانه گفت: “دولت هند را تسهیل بازگشت از هند اتباع رشته در خارج از کشور قانع کننده در زمینه شیوه ای مرحله به مرحله. در این سفر خواهد بود مرتب با هواپیما و کشتی های نیروی دریایی.”

در حالی که MHA پیش نویس یک روش عملیاتی استاندارد آن گفت که سفارتخانه ها و کمیسیون های بالا در حال آماده سازی یک لیست از مضطرب سرخپوستان. تسهیلات با این حال “خواهد بود در دسترس ساخته شده بر اساس پرداخت. هیچ برنامه ریزی پروازهای تجاری خواهد بود چیده شده برای سفر هوایی”.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که هر چند همه مسافران به نمایش در خواهد آمد قبل از آنها در هیئت مدیره تنها بدون علامت مسافران را مجاز به سفر.

“در رسیدن به مقصد هر کس را مجبور به ثبت نام در Aarogya Setu برنامه. هر کس می تواند از نظر پزشکی به نمایش در آمد. پس از بررسی آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز یا در بیمارستان یا در نهادی قرنطینه در صورت پرداخت” خانه وزارت اضافه شده است.

در همان زمان این مرکز نیز به دستور دولت برای ایجاد ترتیبات برای تست و قرنطینه امکانات در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>