سرخپوستان’ فرانسیسکو Lindor بیشتر در ذهن از قرارداد با شیوع

گودیر, Ariz. — فرانسیسکو Lindor نمی خواهم به بحث در مورد پول و یا آینده خود را. این قطعا نیست ،

تنها چند روز پس از چهار بار All-Star shortstop و دستکش طلا برنده از شکست مذاکرات با سرخپوستان کلیولند در مورد یک قرارداد بلند مدت فرمت بنابراین او می تواند تمرکز در فصل آینده در حال حاضر بیشتر دور, Lindor صحبت عاشقانه پنج شنبه در مورد امید و بشریت است.

مدت کوتاهی پس از Lindor صحبت می کرد در این تیم مرکز آموزش, Major League Baseball اعلام کرد آن را هل دادن باز بعد دو هفته و بلافاصله تعلیق بهار آموزش بازی.

“این نوع به نظر می رسد مانند قرارداد چیز بسیار کمی نسبت به آنچه اتفاق می افتد” Lindor گفت. “امیدوارم ما می توانیم از طریق این وضعیت ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. به همه مردم با مسائل مربوط به سلامت قرارداد مهم نیست.”

در اوایل این هفته Lindor به حالت تعلیق مذاکرات با کلیولند که می خواهم به امضای 26 ساله اما ممکن است هیچ گزینه ای دیگر اما به تجارت او بعد از این فصل است.

تیم رئیس جمهور کریس Antonetti گفت: این باشگاه ساخته شده “به صورت جدی تلاش” برای رسیدن به یک توافق با Lindor قبل از طرف تصمیم به میز مذاکرات خود را.

Lindor باز شده است در مورد تمایل به ماندن با سرخپوستان اما هر کسب و کار شخصی تبدیل شده است و ثانویه در بیماری همه گیر.

سرخپوستان شد برنامه ریزی برای باز کردن فصل در خانه, مارس 26. در حال حاضر همه چیز را در خود نگه دارد.

این واقعیت جدید است آمار Lindor و او را سپاسگزار باشد.

“ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه که در جهان تعداد زیادی” Lindor گفت. “همه آوردن چیزی متفاوت در مورد آن را در Instagram و یا توییتر. همه نگران است. هر کس در تلاش است به امن است. آن می تواند دشوار باشد. ما متوجه آن می تواند بر هر کس از ما مهم نیست که شما هستند.

“شما همچنان به انجام همه چیز است که جلوگیری از آن است. شما دعا کنید برای مردم است که باید آن را.”

حوادث اخیر تحت تاثیر Lindor که امیدوار است که به خوبی می تواند بیرون آمدن از وضعیت بد. او متوجه است که زندگی در معرض خطر هستند.

“ما امیدواریم که ما می توانید پیدا کردن چیزی است که جلوگیری از این,” او گفت:. “ما می خواهیم به صورت هوشمند. آن است که هیچ شخصی به طرفداران. همه ما عشق طرفداران وجود دارد اما نمی توان بدون دست دادن و یا امضا. ما باید برای حفاظت از آنها. آنها باید برای محافظت از ما. این است که باهوش ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید.

“جامعه می توانند با هم و کمک به یکدیگر. از این امیدوارم ما می توانیم چیزی مثبت است. ما همه می تواند بسیار بهتر نقطه زمانی که همه ما می تواند مراقبت از یکدیگر. در زمان ما به نظر می رسد مانند ما هستند و نه در صلح با یکدیگر است. من فکر می کنم در حال حاضر ما واقعا شانس خوب به دنبال هر یک از دیگر.”

مدیر تری Francona گفت Lindor شده است نشان کلیولند بازیکنان جوان و آنهایی که مسن تر — آنچه در آن طول می کشد به یک حرفه ای در اردوگاه.

“فرانکی انرژی در خارج از جعبه در بهار امسال بوده است 100% هر زمان” Francona گفت. “به من که رهبری است. این نوع از چیزهایی که به من نشان می دهد که بدون در نظر گرفتن آنچه که او ممکن است فکر کردن در مورد صحبت در مورد و یا در مورد صحبت نمی, او در حال رفتن به مراقبت از کسب و کار است.”

Gary Schatz یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>