راه آهن هند است که در نهایت بازسازی این ایستگاه های بزرگ در سطح جهانی

وزیر پیشین راه آهن Piyush Goyal در پاسخ به یک پرس و جو در مورد راه آهن هند در Lok سبها در روز چهارشنبه. با توجه به نوشته ها پاسخ وزارت بازسازی چند ایستگاه های راه آهن به آنها را در همتراز با استانداردهای جهانی است.

به خوبی توسعه اتفاق می افتد از طریق هند ایستگاه های راه آهن و توسعه شرکت محدود (IRSDC) راه آهن زمین توسعه خودگردان (RLDA) و دیگر دولت مرکزی سازمان. این طرح به بازسازی کل ایستگاه برای ساده کردن جنبش از مسافران و در روند decongest ایستگاه. آن را نیز به تمرکز بر روی جنبه های دیگر در خارج از ایستگاه های است که می تواند به طور بالقوه مانع جنبش در داخل و اطراف آنها را.

در این بیانیه ادعا امکانات ارائه شده در یک redeveloped ایستگاه شامل غیر متضاد ورود/خروج به ایستگاه محل و تفکیک از ورود/خروج از مسافران است.

ایستگاه ها نیز برنامه ریزی شده در همگام سازی با در دسترس حالت از حمل و نقل عمومی. بین المللی علامت برای تجربه بهتر از گردشگران خارجی نیز به تصویب رسید در این ایستگاه. به منظور افزایش ایمنی در گردش منطقه در اطراف ایستگاه خواهد بود به خوبی روشن وجود خواهد داشت و شرط کافی برای انتخاب و رها کردن و همچنین پارکینگ.

در حال حاضر دو ایستگاه راه آهن در حال دستخوش تغییرات ذکر شده. در این بیانیه از وزارت ادعا می کند “کار خوبی توسعه است که در مرحله پیشرفته ای از پیشرفت در گاندینگر (غربی راه آهن) و Habibganj (غرب مرکزی راه آهن) ایستگاه راه آهن”. قرارداد برای توسعه مجدد Gomtinagar (شمال شرق راه آهن), آناند Vihar (راه آهن شمال), Bijwasan (راه آهن شمال) و Chandigarh (شمال راه آهن) ایستگاه های راه آهن نیز اعطا شده است.

توسعه دهندگان خصوصی در حال گرفتن مناقصه برای توسعه مجدد این ایستگاه. وزارت ادعا می کند هیچ تفاهم نامه برای توسعه مجدد از ایستگاه های راه آهن وجود دارد بین هند و کشورهای دیگر.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>